This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


1. Ви отримуєте на нашому сайті вашу персональну сторінку, доступну для пошукових систем а також ваш прайс-лист доступний як в одній таблиці так і з окремими веб-сторінками, оптимізованими для пошуку в Інтернеті.

2. Навіть якщо у вас немає свого сайту, Інтернет-магазину або блогу — ви можете використовувати наш сайт як вітрину для ваших товарів або послуг.

3. Ви можете виставляти на продаж навіть ті товари, яких у вас немає в наявності, але ви можете поставляти їх на замовлення в певні терміни. Саме так працює більшість Інтернет-магазинів а також невеликі компанії або приватні підприємці. Це дозволить вам розширити асортимент пропонованих товарів і відкриє нові бізнес-можливості.

4. Для розміщення у нас вашого прайс-листа не потрібно спеціально робити файли в певних форматах (наприклад XML) а досить його подавати в XLS, що є найбільш оптимальним рішенням, що не вимагає задіяти для підготовки прайс-листа певного спеціаліста або навіть програміста.

5. На відміну від більшості аналогічних прайсових агрегаторів товарів/послуг у нас немає оплати за переходи або кліки а значить виключені варіанти «склікування» ваших грошей кункурентами а також самою системою. При цьому зацікавлений покупець бачить всі ваші контакти і може зв’язатися з вами безпосередньо без посередників, навіть не здійснюючи перехід на ваш сайт.

6. На даному етапі роботи нашого сайту наші послуги з розміщення прайс-листів безкоштовні, хоча і обмежені кількістю 500 прайс-рядків товарів/послуг для одного користувача.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 87 оценок. 34 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344