This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Весняне сонечко ніжно обціловує гілочки дерев, на яких от-от зазеленіють листочки, молода травичка проростає та тягнеться вгору… Весна вступила в свої права. З її приходом побільшало роботи на присадибних ділянках, біля приміщень підприємств, установ та організацій, на громадських кладовищах та узбіччях доріг. Про благоустрій в населених пунктах Андрушівського району прийняте відповідне розпорядження голови райдержадміністрації, про нього вже йшла мова на сторінках газети. А 13 квітня в Івниці відбулася оперативна нарада за участю голови Житомирської обласної ради Запаловського Й. А. та першого заступника голови обласної державної адміністрації Олещенка М. М., де відповідним службам, мешканцям села були поставлені конкретні завдання щодо благоустрою села та прилеглих доріг. Звертаючись до присутніх, Йосип Антонович наголосив: — Президент України В. Ф. Янукович та Прем’єр-міністр М. Я. Азаров поставили вимогу — очистити від сміття кожне село, селище й місто, скрізь навести порядок. На території області є 1667 населених пунктів, 1900 кладовищ, де до Великодніх свят та поминальних днів має бути чисто. Роботи надзвичайно багато, але її необхідно виконати вчасно і якісно. Зокрема, в Івниці благоустрій слід починати з ремонту доріг, очистити узбіччя від стихійних сміттєзвалищ, прибрати кожну сільську вулицю. Голова обласної ради акцентував увагу на тому, що івничани мають навести порядок на сільському кладовищі — зрізати старі дерева, розчистити кущі, вивезти звідти сміття, пофарбувати огорожу. Було дано доручення побудувати автозупинку, прибрати в парку, вивчити питання ремонту греблі, використання торгового центру та старого саду, проведення освітлення сільських вулиць. Й. А. Запаловський подякував інвесторам, що відремонтували та реконструювали приміщення тваринницьких ферм. Відмітив, що вони не повинні стояти осторонь проблем села, а між місцевою владою та інвесторами має бути порозуміння і співпраця. Перший заступник голови обласної державної адміністрації М. М. Олещенко сказав, що в Івниці ще ніколи не вирішувались питання благоустрою на такому високому рівні. А тому депутати сільської ради та актив села мають організувати роботу так, щоб до Великодніх свят навести в населеному пункті порядок. — Я прошу вас і як депутат обласної ради зобов’язую прибрати смітники, бо ніхто не прийде наводити лад на вулицях вашого села, — сказав він, звертаючись до присутніх на зібранні івничан. Високопосадовці побували на сільському кладовищі, в парку, де на місцях визначили весь обсяг робіт. Голова райдержадміністрації Б. В. Мазур, перший заступник голови РДА О. А. Борисов та сільський голова П. П. Кузьменко намітили конкретні терміни проведення запланованих робіт.

Марія ОЛЕКСЮК


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 80 оценок. 24 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344