This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


В дитячому оздоровчому закладі «Чайка» щоліта із задоволенням відпочивають, набираються сил хлопчики і дівчатка не лише з нашого району. Гарнішого місця годі й шукати: кругом ліс, чисте, цілюще повітря, поряд — річка. Особлива краса там зараз, коли ніжні, молоді листочки на деревах утворюють смарагдове диво навколо корпусів і тягнуться до сонечка фіалки, первоцвіт та конвалія. Навколо панує урочиста тиша. Та це ненадовго, бо зовсім скоро задзвенить стоголоссям і ліс, і вся територія дитячого закладу. А поки що тут завершуються останні приготування до відкриття нового оздоровчого сезону. Чимало зусиль доклали і працівники закладу, і наймані — всього їх тут трудилося 18 чоловік, аби чистотою і затишком зустріти дітвору. Побілили корпуси всередині, пофарбували, підправили зовні, відремонтували водогінну і каналізаційну системи, котли, плити, крани, склили вікна, аби все це надійно служило в гарячий сезон. — Окрім того, що ми дбаємо про естетичний вигляд, відповідний санітарний стан нашого оздоровчого закладу, а також про те, щоб дітям влітку відпочивалося в ньому цікаво, — ділиться директор С. Б. Жуковський, — насамперед думаємо про безпечне перебування в ньому хлопчиків і дівчаток. В цьому нам посприяли працівники РЕМ — замінили на території ДОЗ «Чайка» звичайні голі проводи на ізольовані, витративши на ці цілі понад 100 тис. грн., з метою протипожежної безпеки здійснили просочування дерев’яних конструкцій даху спеціальною сумішшю — на це гроші виділили з місцевого бюджету. Хоч і відчуваємо постійно дефіцит коштів, все ж думаємо обновити меблі — купити нові тумбочки, шафи, спортивний інвентар, ігри. Територію теж упорядковуємо. — А як у вас з кадрами? — Колектив у нас в основному стабільний — маю на увазі працівників кухні, техперсонал. Що стосується педагогічних кадрів, то з ними теж особливих проблем немає — йдуть до нас працювати на період оздоровчого сезону педагоги міських навчальних закладів, студенти Коростишівського, Бердичівського педколеджів та Житомирського держуніверситету ім. І. Франка, з якими ми попередньо укладаємо договори. У нас будуть обов’язково лікарі і медсестри. Отож дорослі роблять все, аби діти відпочили влітку і сито, і змістовно, і безпечно. А відкриття оздоровчого сезону не за горами — 8 червня. В дитячому оздоровчому закладі працюватиме три зміни. Адміністрація «Чайки» виграла тендер на оздоровлення дітей з Радомишльської школи-інтернату, відпочиватимуть тут понад 160 дітей працівників АПК, а також усі бажаючі. Щодо вартості путівок, то вона становитиме від 2200 грн. до 1750 грн. і менше — може бути договірною. Звісно, що її диктує недешеве наше життя. Але, незважаючи ні на що, «Чайка» чекає дітвору.

Валентина Василюк


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 58 оценок. 32 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344