This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


5 серпня голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур провів засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де йшла мова про погашення заборгованості до Пенсійного фонду та дотримання Закону України «Про оплату праці».
В роботі комісії брали участь в. о. начальника ДПІ в Андрушівському районі Горбачов О. А., прокурор району Козлов Ю. О., начальник управління Пенсійного фонду в Андрушівському районі Онищук О. П., директор районного центру зайнятості Солопій С. Б., начальник КРВ Іщук Ю. О. та запрошені. Найбільшу тривогу в членів комісії викликає безвідповідальне ставлення керівників казенного підприємства Житомирського ремонтного заводу радіотехнічного обладнання «Промінь», які заборгували до Пенсійного фонду понад півмільйона гривень. І цей борг щомісяця росте. На жаль, керівник підприємства Троценко А. М., якого запросили на засідання комісії, не прибув. Голова райдержадміністрації, прокурор району та в.о. начальника ДПІ були одностайні в думці щодо прийняття кардинальних заходів до КП «Промінь» для погашення заборгованості. Про заборгованість до Пенсійного фонду КП «Пролісок» (с. Новоівницьке) інформував членів комісії та запрошених сільський голова Дьомін М. М. Він повідомив про звільнення керівника підприємства та про призначення нового. Було вирішено, що 51 тис. грн. реструктуризованого боргу та поточні платежі підприємство сплачуватиме щомісяця. Горбачов О. А. запросив сільського голову та новопризначеного керівника комунального підприємства «Пролісок» прибути в ДПІ для вирішення невідкладних питань. На засідання комісії були запрошені приватні підприємці Дущенко В. В., Заєць Є. Є., Горкун О. П., Дубовик А. В., на підприємствах яких виявлені порушення при оплаті праці найманих працівників, Зокрема, окремі з яких не одержують мінімальної зарплати. Дущенко В. В. повідомила, що всі виявлені при перевірці порушення ліквідовано, з працівниками переукладено трудові угоди згідно чинного законодавства. А Дубовик А. В. сказала, що всі наймані працівники оформлені на 0,5 мінімальної заробітної плати, яку одержують вчасно. На жаль, Заєць Є. Є. та Горкун О. П. на засідання комісії не прибули. Не з’явилися й керівники ЗАТ «Червоненський завод продтоварів», ТОВ «Агробуд» та СТОВ ім. Суворова, яких також запрошували на засідання комісії. Підсумовуючи роботу комісії, голова районної державної адміністрації наголосив, що жодне порушення законодавства щодо оплати праці та своєчасної сплати до Пенсійного фонду не повинне залишатися поза увагою відповідних служб. Настав час керівникам виконувати свої обов’язки з усією відповідальністю.

Марія ОЛЕКСЮК
andrushevka.wordpress.com


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 62 оценок. 31 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344