This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Однією з гострих болючих проблем в Україні є захворювання на туберкульоз та ВІЛ/СНІД. На жаль, наша держава за темпами розвитку туберкульозу лідирує в Європі, розповсюджуються ВІЛ/СНІД інфекції в усіх вікових та соціальних групах. Хвороби безжалісно забирають мільйони життів. Нещодавно кримінальна виконавча інспекція в Андрушівському районі, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районна організація Товариства Червоного Хреста і лікарі ЦРЛ провели лекцію для умовно засуджених підлітків та молоді, де лікар Павловська Т. В. та патронажна медична сестра Кравчук С. М. розповіли про профілактику й перебіг захворювання на туберкульоз і ВІЛ/СНІД. В рамках акції показано відео «Тест» та проведено тест на ВІЛ-інфекцію. В даних заходах взяли участь 40 чоловік. Щиро віримо, що наші спільні зусилля не будуть марними.

Ірина ВОЛОТІВСЬКА,
в.о. голови районної організації Товариства Червоного Хреста


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 69 оценок. 26 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344