This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Центральна садиба ТОВ «Спіка» — територія колишнього Глинівецького господарства. Саме тут ми зустрілися з механізатором Миколою Чемерисом, який готувався своїм МТЗ-25 виїхати в поле. Новий трактор потрапив у добрі руки: агрегат працює надійно з ранньої весни до пізньої осені. Зараз головне — як завершать збирання кукурудзи, вивільнені площі переорати за погоди. Зяблева оранка із вміло підібраними попередниками — це запорука одержання сподіваного урожаю ярини. У колективі Миколу Станіславовича поважають і ветерани, і молодші за нього товариші не тільки за те, що тямущий у техніці, а й за те, що завжди прийде на допомогу, молодим слушну пораду дасть, коли ті мають проблеми під час ремонту техніки. Механізатор не цурається ніякої роботи. Років п’ять тому він ще працював на комбайні, правда, старенькому. Зносився агрегат, урожай тепер збирають найнятою технікою, а як розживуться на нову, М. С. Чемерис готовий хоч сьогодні пересісти на неї. У ТОВ «Спіка» вирощують в основному зернові культури. Чотири з половиною тисячі гектарів орендованих площ стараються обробляти так, щоб працювалося з прибутком — по-іншому не можна. Забарські, великомошківецькі, зарубинецькі та глинівецькі землі, які знаходяться в користуванні товариства, видають непогані врожаї. А трудяться на них механізатори «Спіки» — зараз ще орють, навесні доглянуть озимину, посіють ярі — в роботі цілий рік. А як скує мороз землю — візьмуться за ремонт техніки. І вкотре, як надійного друга, «лікуватиме» свого МТЗ Микола Чемерис — невтомний трудівник, щирий товариш, дбайливий господар, хлібороб за покликанням.

Наталія Лисюк,
заступник начальника управління АПР


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 53 оценок. 22 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344