This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Художня виставка Валентина Ковальчука з АндрушівкиВ обласній науковій бібліотеці триває виставка андрушівського художника Валентина Ковальчука. Автор презентує широкому загалу свої твори різноманітної тематики: від монументальних робіт і пейзажів до портретних етюдів. Нинішня експозиція, це вже 8 персональна виставка художника. Як зазначає сам автор — вона є підсумком певного періоду життєвого та творчого шляху. Тут представлені картини виконані в усіх улюблених жанрах Валентина Ковальчука пейзаж, портрет, натюрморт.

За переконанням митця головним вважає передачу на полотні свого настрою та сприйняття навколишнього світа, — і це за твердженням мистецтвознавців у нього вдало виходить.

Любов до малювання у Валентина Ковальчука виникла ще з дитинства, каже взявся за пензель ще до того як навчився писати та читати. І так це захоплення мистецтвом переросло не лише у хобі, але й у повсякденне життя. Валентин Ковальчук є вчителем образотворчого мистецтва Андрушівської школи. Майстер живопису самокритичний, — каже найкращої своєї роботи ще не створив, а в планах подібні виставки організувати в інших містах України.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 61 оценок. 34 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344