This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години

В рамках V обласних літніх спортивних ігор молоді відбулися такі змагання: 8-10 квітня в м. Новоград-Волинський — з вільної боротьби, де наша команда посіла сьоме місце; 16 -17 квітня в м. Коростишів — зональні з волейболу, на яких команда нашого району посіла третє місце. 17 квітня в розіграші кубка Житомирської області з футболу на приз газети «Житомирщина” футбольна команда району в рамках 1/16 фіналу зустрічалася в смт. Ружин з місцевою командою. Матч закінчився з рахунком 2:1, наша команда вибула з подальшої боротьби. 17 та 23 квітня в рамках районної спартакіади школярів в спортивному залі міської школи № 1 відбулися змагання з волейболу серед юнаків та дівчат. Серед команд дівчат перше місце вибороли волейболістки із Старої Котельні, друге — із Зарубинець, третє місце посіла команда Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Серед команд юнаків перше місце дісталося команді з Новоівницького, друге — з міської гімназії, третє місце виборола команда з Гальчина. 24 квітня в смт. Ружин відбувся зональний турнір футбольного фестивалю «Даруймо радість дітям”, в якому брали участь команди різних вікових груп з Андрушівського, Попільнянського та Ружинського районів. Дві команди нашого району вийшли переможцями і 15-16 травня братимуть участь в обласних фінальних змаганнях.