This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Здоров’я неможливо купити чи взяти в кредит, відібрати чи подарувати. Це — найголовніша цінність для кожної людини.Мешканці нашої області мають більше переваг, ніж жителі інших регіонів, адже вони, сплачуючи лише 25 гривень до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», (що складає менше 3% від мінімальної заробітної плати) лікуються чи обстежуються не тільки на Житомирщині, але і за її межами. Наразі в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» перебуває майже 200 тисяч жителів нашого краю (15% від загальної кількості населення), у нашому районі — 4881 (13,9%). Щомісяця ряди ЛК збільшуються, бо нині всі розуміють, що саме ця організація може допомогти у важкі хвилини хвороби. За минулий рік в районі наші ряди поповнили 162 жителі Андрушівщини. БО «Лікарняна каса Житомирської області» — потужне джерело позабюджетного фінансування галузі охорони здоров’я, велике досягнення та допомога всій громаді краю. У грудні за рахунок ЛК надано медичну допомогу у 28410 випадках на суму 2240 240 грн. Проліковано 10618 пацієнтів на суму 1894342 грн., у нашому районі — 383 на суму 31510 грн. З метою підвищення якості лікувально-діагностичного процесу Лікарняна каса постійно вдосконалює форми та методи своєї роботи. Закуповуються медичні препарати, котрі відповідають міжнародним стандартам ОМР. Покращився контроль за якістю та повнотою медичної допомоги, яку отримують члени ЛК. Для зручнішої сплати добровільних пожертвувань без комісії у філії БО лікувального закладу встановлено термінал. Розширилися можливості відновлення в БО «Лікарняна каса Житомирської області». До виконавчої дирекції постійно звертаються люди, котрі раніше з певних причин припинили членство в організації, а зараз бажають його відновити, телефонують на «Гарячу лінію» (55-49-50), пишуть на сайті ЛК і на форумах Інтернет-видань. Тому нагадуємо, що є можливість це зробити, бо діє «Тимчасове положення про відновлення в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області», що було прийняте на правлінні через численні прохання про повернення до ЛК. Існує декілька варіантів відновлення в Лікарняній касі: — якщо ви були в ЛК, платили внески та ні разу не скористалися її послугами, то потрібно сплатити внески за три місяці; — за умови, що рідко лікувалися, для відновлення треба заплатити три щомісячні та суму внесків за рік; — коли ж витрати на лікування за рахунок ЛК більші, ніж сума внесків, то потрібно сплатити різницю між витратами на лікування та внесками, а також три щомісячних і річну суму внесків. Членство після відновлення наступає через 3 календарних місяці. На пільгових умовах мають змогу це зробити і колективи підприємств та організацій. Нехай же і надалі члени ЛК матимуть упевненість у здоровому майбутньому.

Віктор ЗАХАРЧЕНКО,
лікар-експерт БО ЛК в Андрушівському районі


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 91 оценок. 31 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344