This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Народний депутат України О.В. Ревега побував на АндрушівщиніУ рамках роботи на виборчому окрузі в Андрушівському районі побував народний депутат України О. В. Ревега. В приміщенні районної ради Олександр Васильович провів прийом громадян. Своїми наболілими проблемами з ним прийшли поділитися та просити сприяння у їх вирішенні майже 30 жителів нашого району.
Питання, з якими вони зверталися до депутата Верховної Ради України, були різнопланові, як і саме життя. В основному вони стосувалися земельних відносин, соціальних виплат малозабезпеченим верствам населення, тощо.
Народний депутат України О. В. Ревега в супроводі голови райдержадміністрації О. М. Дударя, начальника відділу освіти райдержадміністрації Л. В. Ковальчук, свого помічника-консультанта К. І. Курсон відвідав декілька навчальних закладів з тим, щоб переконатися в цільовому використанні коштів, які за його сприяння були виділені з державного фонду регіонального розвитку на оновлення та модернізацію матеріальної бази закладів освіти.

Що стосується нашого району, то відділ освіти райдержадміністрації, як зазначила його начальник Л. В. Ковальчук, на підтримку освітніх закладів одержав кошти в сумі 1.570601 грн. На них для шкіл району придбали 7 холодильників, 11 мультимедійних дошок, 49 класокомплектів, у п’яти школах району замінено 92 вікна на металопластикові.
Першим навчальним закладом, який відвідав О. В. Ревега, була Андрушівська гімназія. Народного депутата з квітами зустрічали її директор А. Л. Михайловська, педагоги та учні. Діти подарували народному депутату України пісенний сувенір та смачний торт в честь Дня Святого Валентина. Він щиро дякував за такий теплий прийом, побажав вихованцям гімназії успіхів у навчанні, щасливого мирного майбутнього, а вчителям — наснаги, творчого підходу до роботи. А потім ознайомився з навчальною базою закладу, зустрівся з педагогічним колективом.
Директор гімназії А. Л. Михайловська коротко розповіла про досягнення колективу, проблеми, над вирішенням яких працюють, дякувала за допомогу в оновленні матеріально-технічної бази гімназії: за сприяння народного депутата України придбано 2 мультимедійні дошки, 5 класокомплектів, парти і стільці.

О. В. Ревега і О. М. Дудар наголошували в розмові на те, що держава, незважаючи на складну нинішню ситуацію, що склалася в ній, і далі дбатиме про освітню галузь, хоч відчутні кроки в цьому напрямку вже зроблені. Діти повинні навчатися в кабінетах по-сучасному обладнаних, в школах мають бути комп’ютерні класи, Інтернет. Гості дякували вихованцям і педколективу гімназії за те, що вони активно підтримують наших воїнів, які перебувають в зоні АТО.
Делегація в такому ж складі побувала в Гальчинській та Нехворощанській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Депутата Верховної Ради цікавила матеріальна база шкіл, адже обидві за його сприяння одержали суттєву допомогу. Гальчинська — мультимедійну дошку, 3 класокомплекти.
Для Нехворощанської ЗОШ І-ІІІ ст. закуплено 20 парт, 40 стільців та класні дошки. О. В. Ревега, О. М. Дудар спілкувалися з директорами шкіл Л. М. Савицькою, Т. І. Гетьман, педагогами. Дітям, особливо молодших класів, цікаво було порозмовляти з народним депутатом України, сфотографуватися на згадку, взяти автограф.
О. В. Ревега побажав і дорослим, і дітям мирного майбутнього, творчого підходу до роботи і навчання, пообіцяв бувати в них в гостях і надалі допомагати вірішувати існуючі невідкладні проблеми.
В ході своєї поїздки Олександр Васильович Ревега провів прийом громадян в Гальчинській сільській раді, а в с. Нехворощ відвідав місцевий храм, зустрівся з отцем Сергієм та прихожанами.
Народний депутат України О.В. Ревега побував на АндрушівщиніНародний депутат України О.В. Ревега побував на Андрушівщині


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 77 оценок. 21 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344