This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Хочу розповісти про чудову жінку, добру людину, довгожительку села Лісівка Аврамець Ганну Калениківну.
Народилася вона в далекому 1911 році у великій родині Берладинів. Ще змалечку, чотирирічною дитиною, залишилась сиротою.
Злидні тяжких років громадянської війни, чорне крило голодомору 1932-1933 років — все це пережили люди нашого села. Ганні Калениківні пощастило найнятися няньчити дітей директора цукрового заводу. Завдяки цьому і вижила та не дала загинути своїм рідним.
Тяжкі повоєнні роки. З фронту повернувся чоловік, але в 1949 році помер від тяжких ран, залишивши тендітну жінку з чотирма малолітніми дітьми. Сама ростила їх, тяжко працюючи в місцевому колгоспі, та і в своєму господарстві вистачало клопоту.
З роками її родина побільшала: має бабуся Ганна семеро онуків та десять правнуків. А проживає із старшою дочкою Валентиною.
Бог наділив Ганну Калениківну даром лікувати людей. Вона зовсім неграмотна (не було можливості вчитися), але вміє вправляти вивихи, лікувати багато інших хвороб. Скільком людям допомогла — важко порахувати. Навіть тепер, незважаючи на поважний вік — 98 років, продовжує свою благородну справу.
І нашій сім’ї не раз допомагала шановна баба Ганя. Коли моєму синові минув рік, він вивихнув руку. Ми, звісно, негайно звернулися до райлікарні, і дипломований лікар-травматолог запевнив, що це забій, зафіксував ручку і відправив нас додому. Але щось було не так: дитина плакала і плакала. Тоді на допомогу прийшла баба Ганя. Вона вміло вправила вивих, і маленький хлопчик засміявся, сам (ніхто його не просив) поцілував руки своїй спасительці. Мені на очі навернулися сльози: і від того, що прийшла допомога, і від вдячності нашій славній цілительці.
Низький уклін Вам, шановна Ганна Калениківна, многії літа, міцного здоров’я, добра від дітей та радості від онуків та правнуків.

Ольга Яблонська, сільський бібліотекар
Андрушівська районна державна адміністрація


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 91 оценок. 39 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344