This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


З приходом зими наше місто стало чистішим, охайнішим, бо прикрила його снігова ковдра. Природа ніби сама намагається виконати за нас те, що повинні зробити всі ми: НЕ СМІТИТИ!
За підрахунками, на кожного жителя міста припадає 1,46 м3 відходів за рік, а на все населення Андрушівки — 13300 м3. Приватне підприємство «Андрушівка», яке займається вивезенням сміття, за 2011 рік вивезло від населення 1300 м.3 відходів. Отже, на утилізацію відправляємо в 10 разів менше, ніж маємо. Куди ж дівається решта сміття? Саме його горе-господарі вивозять і виносять на узбіччя доріг, на береги водойм, в ліс, лісопосадки, на дитячі та спортивні майданчики, навіть на кладовища! Хочу нагадати, що для повного розкладу пластикової пляшки потрібно 500 років, поліетиленового пакету — 200, консервної банки — 50, скла -100, паперу — З роки. За добу ми вдихаємо близько 24 кг. повітря зі спорами грибків, котрі утворюються з органічних відходів, та викликають алергію, астму, лихоманку та захворювання легень. Уявіть собі міський ринок наприкінці дня. Торгівля зкінчилася, продавці зібрали речі й пішли, залишивши після себе купи сміття. Через територію ринку ішли хлопчик та його мама. Вона щойно купила малому морозиво. Він зняв обгортку і кинув її на землю. — Будь ласка, підніми, — сказала мати — Але чому?! — хлопчик показав на вкриту кількасантиметровим шаром бруду землю. — Нашого сміття тут не буде! — відповіла матуся. Одним із шляхів боротьби зі стихійними сміттєзвалищами та покращенням екологічної ситуації в місті є укладання договорів на вивезення сміття. Рішенням виконкому Андрушівської міської ради від 20.01.2012 р. з 1.04. 2012 року послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів буде надавати комунальне підприємство Андрушівської міської ради «Комсервіс». З ним і повинні укласти угоди всі власники домоволодінь, квартир, керівники підприємств, установ, організацій міста. Згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення правил благоустрою території населеного пункту — організацію стихійних сміттєзвалищ, смітників, на винних громадян накладається штраф у розмірі від 340 до 1360 грн., а на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від 850 до 1760 грн. Ми живемо у непростий час. На вирішення назрілих проблем часто не вистачає коштів. Але не треба багато затрат для того, щоб підтримувати порядок у своєму дворі, на присадибній ділянці, на вулиці, у сквері, в лісі, на березі річки, узбіччях доріг. У нас немає морального права забруднювати, нівечити землю, яку ми не взяли у спадок, а позичили у нащадків.

Валентина ПТАШНИК,
секретар міської ради


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 88 оценок. 30 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344