This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


В Андрушівському районі відбулося засідання виконавчого комітету. В його засіданні, як член виконкому, взяв участь головний спеціаліст відділу Держкомзему у Андрушівському районі Олександр Байбула.

Основне питання — звіт про результати виконання бюджету міста за перше півріччя цього року. Як відомо, головне джерело його дохідної частини, є надходження за використання земельних ресурсів, зокрема орендна плата та земельний податок з фізичних і юридичних осіб.

На звітний період заплановані кошти надійшли в повному обсязі і як наголосив міський голова Михайло Сушко, для забезпечення повного надходження вищезазначених коштів Андрушівською міською радою налагоджена тісна співпраця з відділом Держкомзему у Андрушівському районі та земельною інспекцією. Завдяки такій співпраці проводиться аналіз даних державного земельного кадастру та спільні перевірки землекористувачів, що дозволяє оперативно встановлювати порушників і приводити їх діяльність до правових норм.

На виконкомі було акцентовано увагу на забезпеченні надходжень до спеціального фонду розвитку міського бюджету. Кошти спецфонду конче потрібні місту, адже використовуються для капітального будівництва, а основним джерелом їх надходжень є продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення, тому міській раді необхідно активізувати ринок земель міста. Із практичних кроків було запропоновано: передбачити в бюджеті кошти на завершення робіт по виготовленню проекту відведення земельної ділянки площею 0,80 га. для промислових потреб, та проведення серій земельних аукціонів.

Вирішено також посилити контроль за виконанням рішень міської ради у сфері земельних відносин суб’єктами господарювання на території міської ради.

Практичну допомогу в цьому питанні міській громаді нададуть спеціалісти районної землевпорядної служби.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 48 оценок. 26 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344