This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Народний артист України Павло Зібров підтримав своїми концертами кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна.

Пісні Павла Зіброва цими погожими осінніми днями звучали у Попільні, Андрушівці та Ружині. На концерти народного артиста України прийшли тисячі людей не лише із райцентрів, а й з сусідніх сіл. Адже зірка української естради, улюбленець багатьох поколінь своєю творчістю радує людей уже десятки років, тому і не дивно, що його шанувальники є у кожному куточку України. Та й як не любити артиста, який завжди на сцені викладається на усі сто, співає вживу і знайде доречне слово до кожної пісні, до кожного глядача.

Павло Зібров приїхав на Житомирщину підтримати своїми концертами кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна. За словами артиста, під час виборчої компанії його часто запрошують виступити з концертами на підтримку того чи іншого кандидата, та перевагу надає тим, кого добре знає і кому теж довіряє як виборець.

«Виступати на Житомирщині мені удвічі приємно, бо тут люди щирі, з відкритою душею і співати для них приємно, бо знаю, що моя пісня залишиться у Ваших душах і думках», — говорив зі сцени Павло Зібров.

Пісні у виконанні Павла Зіброва, які вже давно стали улюбленими для мільйонів українців, «День народження», «Женщина любимая», «Наталі» та інші артист виконував разом зі своїми шанувальниками.

«Такі концерти у нас рідко бувають, а з такими артистами, як Зібров, це нам за честь подивитися такий концерт. Ми дуже вдячні за таку можливість Святославу Піскуну. Це справжнє свято для усього нашого району», — каже один із глядачів концерту у м. Андрушівка.

Під час концерту на сцену вийшла мешканка Андрушівки Ірина Іщенко разом зі своєю дворічною донечкою Вікторією. За словами жінки, її дитина при народженні втратила слух і зараз потребує встановлення слухового апарату. Купити дороговартісний пристрій родині не вистачало грошей. З проханням про допомогу вони звернулися до кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна і отримали підтримку.

«Коли ми звернулися до Святослава Михайловича, він не відмовив, пообіцяв допомогти нам. У суботу Вікторії було два роки і саме й цей день нам зателефонували і сказали, що є кошти на слуховий апарат. Це найкращий подарунок для моєї дитини. Ми збираємося їхати у Київ днями купувати ці слухові апарати. Ця допомога неоціненна для нашої дитини і усієї сім’ї. Дуже важливо, що нас почули, допомогли, не обійшли увагою», — не стримуючи сліз, розповіла Ірина.

Святослав Піскун зі сцени привітав усіх глядачів, які прийшли цього дня послухати концерт Павла Зіброва.

«Я проїхав по Андрушівському районі і побував більш як у 45 селах і населених пунктах. Я зустрічався з людьми і я дуже щасливий, що знайшов однодумців і людей, які мене розуміють. Я вірю, що усі наші спільні напрацювання у майбутньому будуть реалізовані», — підкреслив Святослав Піскун.

На завершення концерту кандидат у народні депутати України Святослав Піскун разом із Павлом Зібровим заспівали «Червону руту» і зірвали овації публіки.

Прес-служба кандидата в народні депутати Святослава Піскуна


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 67 оценок. 33 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344