Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Відповідно до статей 9 та 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий апарат Андрушівської районної ради повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів:
1. «Про затвердження Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста району»
2. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста району та пропорції її розподілу» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
Зазначені проекти рішень та відповідний аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на веб — сторінці Андрушівської районної ради: www.andrrada.gov.ua
Строк приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів становить 1 місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу
Поштова адреса розробника проектів регуляторних актів, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: м. Андрушівка, пл. Леніна, 1 Андрушівська районна рада 13400; тел. 2-20-97.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 86 оценок. 31 пользовательских отзывов.