This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Десять шкіл, дванадцять дитячих садків, вісім медичних закладів та чотири районні будинки культури в області у найближчі два роки планується перевести на електроопалення. З цього приводу у школі села Яроповичі Андрушівського району, яка поки єдина з навчальних закладів області опалюється за допомогою електрообладнання відбулося виїзне засідання робочої групи з переведення на електроопалення установ бюджетної сфери.
Тонни вугілля, тeпло лише стільки, скільки працює кочегар і діти в класах все одно одягнені. Так у Яроповичах було до цього року, поки не збудували нову школу в якій працює зручне, економне.
Члени робочої групи з переведення на електроопалення установ бюджетної сфери під час перебування в Яроповичах обговорювали можливість такого опалення в інших соціальних закладах області. Про роботу електроопалення розповів Олександр Лазебник директор підприємства, що встановлювало теплоакумулююче обладнання в школі.
За офіційною інформацією Україна посідає четверте місце у світі з обсягів виробництва електроенергії на одного мешканця, але на електроопалення у комунальній сфері та закладах соціальної інфраструктури використовується лише 1% від загального електронавантаження. Натомість гріємося за допомогою дорогого газу, за який щороку, окрім того що, оплачувати, треба ще й боротися.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 48 оценок. 20 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344