This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


На Житомирщині триває процес кадрових змін в органах влади. 28 квітня в Андрушівському районі відбулося представлення нового керівника. Райдержадміністрацію очолив Роман Васильович Гаврилович.

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін привітав Романа Гавриловича із призначенням на відповідальну посаду та побажав йому рішучості у всіх справах на благо району та його жителів. Він звернув увагу на те, що головне завдання для керівників різних органів держави полягає в тому, аби повернути довіру громадян до влади. За таких умов чиновник має стати, умовно кажучи, непомітним, проте допомагати всім, хто до нього звертається.

Сидір Васильович закликав органи місцевого самоврядування району долучитися до процесу змін, який розпочався в нашій державі. Вони мають взяти на себе відповідальність за життя територіальних громад, інфраструктуру та благоустрій в населених пунктах. Лише в таких умовах можна побудувати громадянське суспільство в Україні. Голова облдержадміністрації наголосив, що процес оновлення кадрів не торкнеться чесних і порядних державних службовців, які адекватно сприймаються людьми.

У своєму виступі перед громадою новий голова райдержадміністрації Роман Гаврилович розповів про те, що для нього найважливішими принципами є справедливість, чесність та порядність, чого він вимагає і від інших. Він переконаний, що люди повинні вбачати у владі надійну опору та підтримку, а вона має дбати про матеріальне і духовне багатство суспільства. Свої перші кроки на новій посаді Роман Васильович пообіцяв спрямувати на боротьбу з корупцією.

ДОВІДКОВО: Роман Гаврилович закінчив Житомирський державний агроекологічний університет за спеціальністю ветеринарна медицина. Працював у різних комерційних структурах міста Житомира.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 84 оценок. 36 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344