This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Семінар-навчання голів місцевих рад на цей раз пройшов у Городківці. Основні питання, які розглядалися, стосувалися використання землі як найбільшого багатства держави в цілому і кожної громади зокрема.
У своєму виступі начальник фінансового управління райдержадміністрації Н. О. Суботенко поряд з іншим акцентувала увагу на тому, що за І квартал жодна із місцевих рад не виконала плану надходжень до бюджету, а Бровківська сільрада не справилася ще й з планом власних надходжень. Основне наповнююче джерело місцевого бюджету — плата за землю і цим треба вміло скористатися. Далі цю думку розвинув у своєму виступі зав. сектором відділу Держкомзему в районі О. П. Байбула. Першочергове завдання рад — поновлення грошової оцінки землі, формування і встановлення орендної плати за неї та затвердження на сесіях її розміру. А далі — переоформлення договорів з орендарями — фізичними і юридичними особами. Переоцінка угідь має проводитися не рідше як один раз на сім років, тимчасом тільки шість рад у своїх бюджетах передбачили кошти і взялись за оформлення грошової переоцінки землі і на цій основі формування та встановлення нової орендної плати. Багато корисного для себе присутні взяли з виступу головного спеціаліста відділу Держкомзему Н. М. Байбули. Із січня 2012 року вступить у дію закон про продаж землі. Тому зараз так важливо, щоб місцеві ради з розумінням і відповідальністю поставилися до виконання закону про розмежування земель, їх обліку, вирішення трудових спорів, до виготовлення земельно-кадастрової документації тощо. Земля — найбільше багатство і треба знати її вартість. За межами населених пунктів в районі орієнтовно вона становить від 10 тис. грн. за гектар. Про правомірність прийнятих рішень по виділенню земельних ділянок власникам різних форм господарювання, про державний контроль за цими діями, дотримання земельного законодавства розповів учасникам семінару юрис-консульт відділу О. О. Комінарець. Виступив на семінарі землевпорядник з Городківки А. К. Коренівський, який сказав, що більша частина бюджету їх сільської ради наповнюється податком за оренду землі. Немає на території угідь, що не обробляються. Договори оренди своєчасно поновлюються, укладаються додаткові угоди. Орендарі вчасно розраховуються за користування угіддями громади. З інформацією про малі архітектурні форми виступив начальник відділу архітектури і містобудування райдержадміністрації Ю. М. Струць. В роботі семінару брали участь голова районної ради О. В. Мельник та голова райдержадміністрації Б. В. Мазур. Учасники семінару відвідали місцеву школу, храм святої Клари, побували в сільській лікарській амбулаторії та в приміщенні, яке переобладнують під дитсадок.

Лідія Наконечна


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 91 оценок. 31 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344