This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Сергій Жуковський Андрушівка«У будь-якій школі я можу підготувати призера обласної олімпіади»
Знайти його можна не на кафедрі, а серед студентів. Його блакитні очі відразу програмують вас на хороший настрій. Молодий, творчий, закоханий у свій предмет викладач кафедри прикладної інформатики та математики Сергій Станіславович Жуковський.
Народився 23 червня 1972 року в селі Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області.
Інформатикою цікавився ще будучи в школі. «Я відразу захопився цим предметом. Але в ті часи викладання й техніка були на досить примітивному рівні. Тому паралельно записався на курси». Після закінчення школи вступає на фізико-математичний факультет Житомирського державного педагогічного інституту.
«Я виріс у сім’ї вчителів, серед зошитів та книг. І хоча учнем був мовчазним та сором’язливим, все ж не побоявся обрати педагогічну стежку».
В студентські роки був учасником хору «Янтарів», де акомпонував грою на скрипці. «Основний мій інструмент – скрипка. Але, крім цього, граю на сопілці, фортепіано, баяні, гітарі. У хорі був впродовж навчання в інституті. За цей час ми об’їздили пів-України, були постійними учасниками різноманітних фестивалів, часто давали власні сольні концерти».
Отримавши диплом, був направлений на роботу в одну із шкіл Андрушівщини. «У класах було 5-7 учнів. Я викладав математику. Вже тоді робив спроби готувати дітей до участі в олімпіадах, але в нашу школу так і не дійшло жодного запрошення».
Відсутність хорошої бібліотеки, комп’ютерів та учнів пригнічувала. Молодий вчитель відчуває, що йому недостатньо простору для реалізації своїх ідей. «Коли я прийшов до голови районного відділу освіти з приводу роботи, він запитав мене: „Що таке Windows?”. Я чесно відповів, що не знаю. „Діти знають більше за вас”, і почув у відповідь. А через два роки мої учні вже займають перше місце у районній олімпіаді з інформатики».
З того часу Сергій Станіславович починає серйозно займатись підготовкою здібних учнів до участі в змаганнях та олімпіадах. За період роботи на посаді вчителя підготував близько десяти призерів обласних і чотири призери всеукраїнської олімпіади.
У 2002 році працює в Житомирському міському ліцеї при Житомирському державному технологічному університеті. У 2004 році запрошений на посаду асистента в наш університет.
«Зізнаюся чесно, працювати з учнями мені подобається більше. Там є справжня робота, яка виливається в конкретний результат. Студенти в цьому плані пасивніші, немає того бажання і запалу. На жаль».
Сергій Станіславович є постійним членом журі міських олімпіад з інформатики, проводить семінари для вчителів інформатики та читає лекції в інституті післядипломної освіти. «Я віддаюсь роботі повністю. І зараз з упевненістю можу сказати, що у будь-якій школі підготую призера обласної олімпіади».
Пан Сергій активно займається самоосвітою, захоплюється психологією, філософією, туризмом. «Прикро, що практично не маю часу на улюблені справи. На даний момент разом з учнями готую сайт з методичними та практичними рекомендаціями щодо підготовки до олімпіад, конкурсів, турнірів. До речі, таку ж тематику матиме і моя дисертація, над якою зараз працюю».
Щорічно мінімум десять його вихованців виборюють призові місця на обласних олімпіадах з інформатики. Один учень навіть став учасником всесвітніх змагань. Тому бажаємо Сергію Станіславовичу наснаги та творчої активності в такій благородній справі як робота з обдарованими учнями!

Ольга СТЕПУРЕНКО

Студентсько-викладацька газета Житомирського державного університету імені Івана Франка №52 грудень 2007


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 88 оценок. 39 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344