This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Часто людині не під силу зробити своє життя самодостатнім. Тому люди повинні допомагати один одному, бути щедрими та щирими, чесними, милосердними. А милосердя — це і співчуття, і допомога. Наші прадіди знали десять заповідей Божих, завжди шанобливо ставилися до батька, матері, вчителя, старших за віком. А хліб називали святим. Коли ж той ненароком випадав із рук, піднімали й цілували, як і руки жіночі, батька й матері. Старість — це зима нашого життя. Різною буває вона, але дуже часто — безпорадною і одинокою. Боляче дивитися іноді на самотніх батьків, чиї діти живуть у містах і забули отчий дім, мамину світлицю, рідну землю, котра їх хлібом годує. А будинки для пристарілих переповнені літніми людьми — матерями, татусями, які виростили, викохали своїх дітей і з радістю та великою любов’ю виховували б внуків та правнуків. В нашій країні є багато сиріт при живих батьках. Дуже часто вони виростають обділеними теплом і любов’ю, байдужими споживачами, пихатими, ненависними. Це в якійсь мірі стає причиною вчинених ними злочинів, бо дорослим не завжди вистачає доброти, милосердя, чесності й порядності у справі виховання підростаючого покоління. Районна організація Товариства Червоного Хреста завжди проявляє милосердя і турботу про тих, кому живеться особливо важко. Так, у 2010 році до нас надійшло 183 заяви про допомогу. Всі розглянуто, підтримку отримали матері загиблих воїнів-інтернаціоналістів (9 чол. на загальну суму суму 328,5 грн.), до 65-ої річниці Великої Перемоги — вдови загиблих у Великій Вітчизняній війні (24 чол. на загальну суму 573 грн.), почесні донори району (8 чол. на загальну суму 120 грн.). До Міжнародного дня людей похилого віку Товариство Червоного Хреста вручило 55 громадянам 55 пляшок олії на суму 470 грн. А 99 ветеранів отримали засоби гігієни на суму 1277 грн. До Міжнародного дня інваліда 11 лежачих важкохворих громадян отримали продуктові набори на суму 440 грн. До Дня Святого Миколая 25 дітям з неблагополучних та багатодітних сімей ми вручили подарунки на суму 600 грн. Було проведено дві виставки здоров’я для жителів міста, де вони могли дізнатися про свій артеріальний тиск, масу тіла, зріст, свій біологічний вік, пройти масаж. Гуманітарну допомогу згідно заяв та актів обстеження отримали 150 чол. на суму 1500 грн., а грошову в сумі 650 гривень одержали 4 чол. Ми висловлюємо щиру подяку благодійникам та меценатам, які творять добро: Маліновському С. В., Гринишину Є. Я. Отож, робімо добро, проявляймо милосердя один до одного.

Поліна Каленська,
голова районної організації Товариства Червоного Хреста
andrushevka.at.ua


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 70 оценок. 29 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344