This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


На конкретні запитання – стисла, вичерпна відповідь: — Олександре Петровичу, як видно, Ваше підприємство добре підготувалося до прийому нового урожаю. Що конкретно було зроблено? — Поточний ремонт приміщень, лагодження техніки провели завчасно. Закупили 2 навантажувачі. Для того, щоб процес приймання зерна тривав оперативно, для зручностей клієнтів і працівників вирішили лабораторію розмістити над ваговою — під одним накриттям. Трохи підвели будівельники, тому до початку жнив роботи не завершилися. Але то тимчасові незручності. Цього року плануємо ввести в дію нову сушарку імпортного виробництва — високопродуктивну і енергозберігаючу. — Чи вплинула зміна форми власності на виробничий процес? — Функції підприємства залишилися такими ж: приймання зерна, очищення, просушування, зберігання, одним словом, доведення продукції до товарних кондицій, а також посередницька діяльність між виробниками і зернотрейдерами. Ми зберігаємо в себе також зерно державного Аграрного фонду. Торік його було 6,5 тисячі тонн. В цьому році вже укладено договорів на 5 тисяч тонн. До кінця жнив їх побільшає. Рекламацій на неякісне зберігання чи несвоєчасне відправлення продукції за минулий рік не було. — Олександре Петровичу, на підприємстві техніка переважно ненова. Чи витримає вона навантаження роботою, якщо партнерів у вас побільшає. — Підприємство може обробити і зберегти 27 тисяч тонн зерна. Торік ми мали понад 30 тисяч тонн. В таку ось гарячу пору працюємо цілодобово. У нас хороший колектив, багато молоді. Всього працюючих 35 чоловік. Зарплату люди одержують своєчасно, заборгованості по фондах немає. — Хто відкрив цьогорічний сезон і першим привіз зерно нового врожаю? — Перших два тижні ми приймали виключно ріпак. Перші вантажі надійшли від ПП «Імпак», СФГ «Демитра». Потім цю ж культуру почали везти нам із господарств Коростишівського, Брусилівського, Малинського районів, з якими ми заздалегідь уклали угоди. Ми чекаємо великого зерна хлібних та круп’яних культур. Якщо на заваді жниварям ставатимуть дощі, ми готові прийняти зерно всіх кондицій, з різним вмістом вологи. Головне, щоб урожай був зібраний, бо це — надія господаря на відшкодування всіх затрат і на прибуток. А для держави — це наповнення продовольчого ринку хліба, Аграрного фонду, вихід на зовнішній ринок. — З яких господарств району вже надходить врожай зернових? — Везуть зерно для очистки, просушування та зберігання СФГ «Демитра», ТОВ «Укр Агро РТ”, господарства Малинського та Коростишівського районів. Але це тільки початок великої роботи. — Дякую за розмову. Хай щастить Вашому колективу, нехай повніє зерновий потік, хай множиться спільний достаток.

Бесіду вела Лідія Наконечна


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 68 оценок. 24 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4339