This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Андрушівка Карповець В.В.15.12.2009 року Указом Президента України від 8 грудня 2000 року №1318/2000 в Україні встановлено ще одне професійне свято — День працівників суду, яке відзначається щорічно 15 грудня. На мій погляд, це цілком заслужено, бо, як гласить Конституція України, судді — це носії судової влади. На них покладено розгляд кримінальних, цивільних та адміністративних справ, інших подань. У зв’язку з перехідними положеннями Конституції, у поточному році внесено багато змін до діючого законодавства. З першого вересня вступив у дію новий Кримінальний кодекс України. Тепер на суди покладено ту роботу, яку раніше виконувала прокуратура. Це розгляд матеріалів про обрання міри запобіжних заходів до обвинувачених, проведення обшуків тощо. Суд сьогодні розглядає й адміністративні матеріали щодо порушників правил дорожнього руху, таких в поточному році надійшло 1186, з них розглянуто 1170. Так, з початку року до Андрушівського районного суду, який працює нині з великим навантаженням, надійшло 1482 цивільні справи, з яких 1200 розглянуто, 218 кримінальних справ, розглянуто 120. Взагалі ж до суду звертається все більше громадян, значить, люди вірять, що саме ми допоможемо їм розв’язати невідкладні проблеми. Хоча рішенням суду всі задоволені не бувають, одна сторона завжди залишається скривдженою. Для багатьох громадян судові засідання стали сенсом життя, для суддів — це важка робота: спробуй розглянути по 15 і більше справ щоденно. По кожній потрібно перечитати матеріали, все обміркувати, добре зважити, бо за всіма справами стоять конкретні люди, вирішується чиясь доля, а то й життя. Наші судді намагаються справитися з ще одним важливим завданням — навчити людей поважати закон. Бо якщо громадянин порушить його, то це не мине безкарно, за вчинене доведеться відповідати. Говорити про проблеми у свято — не прийнято. Але їх не обминеш, бо таким є життя. З ними щоденно стикається наш колектив, який нараховує 21 чоловік, з них 4 — діючих судді (один без повноважень), 4 помічники суддів, 4 секретарі судових засідань, 1 старший секретар суду, 2 секретарі суду, 2 судових розпорядники, консультант, архіваріус, техпрацівник. І за те,що ми тепер працюємо в гарних умовах, бо ще не минуло року, як відсвяткували новосілля,ще раз дякую органам влади нашого району, області, апеляційному суду Житомирської області та всьому нашому колективу. Щиро вітаю усіх своїх колег з професійним святом, бажаю вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров’я, щастя і родинного затишку. Зі святом!

Андрушівська районна державна адміністрація


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 55 оценок. 35 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344