This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


27 грудня 2012 року в Андрушівці відбувся звітно-виборний з’їзд Андрушівської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». На з’їзді були розглянуті звіт голови районної організації про діяльність осередку за 2 роки, результати виборів до Верховної Ради, прийнято до лав партії нових членів та обрано керівника на найближчі 2 роки.

У своєму звіті за 2 роки голова районної «Свободи» Ігор Погорівка зазначив, що організація існує з серпня 2010 року. На даний час до лав партії на Андрушівщині входить 7 чоловік! Та незважаючи на малу кількість районний осередок приймав активну участь у місцевих виборах 2010, де отримав 2,7% голосів виборців до районної ради.

Про результати виборів до Верховної Ради 2012 року виступив голова КРК районної організації Михайло Стельмах. Так, у відсотковому відношенні Андрушівський район посів 4 місце за відданими за ВО «Свобода» голосами на Житомирщині — 8,30% (1402 голоси), слідом за містами Житомир (13,93% округ 67; 12,18% округ 62), Бердичів (11,06%) та Житомирським районом (10,84%) і залишивши позаду м. Новоград-Волинський (8,28%). Серед населених пунктів Андрушівщини «Свобода» отримала найбільшу підтримку в Гарапівці (12,93%), Малих Мошківцях (11,15%), Червоному (10,95%), Яроповичах (10,78%) та Павелках (10,73%). Неябияким досягненням став результат, який перевищив результат Партії регіонів на виборчих дільницях 180004 та 180005 м. Андрушівка, а на вказаній дільниці 180005 лише ВО «Батьківщина» отримала вищий показник довіри. Були проаналізовані і недоліки в передвиборній кампанії та шляхи їх розв’язання в майбутньому!

До лав районної організації прийнято двох нових членів, які приймали активну участь у передвиборчій кампанії.

Найбільш жваве обговорення та дискусію викликало питання про обрання кандидатури на посаду нового голови районної організації партії. В результаті після півгодинних дебатів переважна більшість членів проголосували за кандидата, якого ще очікує погодження з керівником Житомирської обласної організації Сидором Кізіним та Олегом Тягнибоком — лідером партії.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 73 оценок. 23 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344