This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


В минулу суботу в Андрушівці відбулася пам’ятна подія: жителі міста стали свідками і учасниками Всеукраїнського проекту «Єдина Україна: Схід і Захід разом», який започаткований в ознаменування 20-річчя Незалежності нашої держави. 29 серпня минулого року із Святогірської Свято-Успенської Лаври, що в Донецькій області, понесли від області до області Всеукраїнський рушник, вишитий монахами цієї святині. Разом з іконою Святогірської Божої Матері він побував уже в 15 областях. Кожна дошивала до художнього полотна свій символічний рушник. На Житомирщину, а точніше в Андрушівку, цей хресний похід прибув із Запоріжжя.
При в’їзді в Андрушівку представники влади і працівники культури зустріли делегацію короваєм, там всі разом і сфотографувалися. А потім у церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбулося вшанування доставленої сюди святині, де священики Житомирської єпархії разом із протоієреєм отцем Миколаєм відправили урочисту літургію з освяченням ікони та рушників — Всеукраїнського, Житомирської області та Андрушівського району. З іконою та рушниками андрушівчани здійнили хресний хід навколо храму і вирушили до районного будинку культури. Там інтер’єр сцени відповідав тематиці заходу — велике полотно із зображенням Божої Матері обрамлене різновізерунковими рушниками. А ліворуч хрестоносці впродовж усього дійства несли почесну варту біля ікони-святині. З вдячністю андрушівчани піднесли коровай керівнику проекту С. Г. Кучеренко. З теплими словами до присутніх звернулися начальник обласного управління культури Ю. Г. Градовський, голова обласної жіночої ради Т. М. Олійник, голова районної держадміністрації Б. В. Мазур, заступник Житомирського міського голови Г. В. Семенець, начальник відділу культури Г. І. Білецька. Коротко і влучно виступаючі говорили про тісну співпрацю влади, духовенства, громадськості у створенні історико-культурного надбання всіх регіонів єдиної і неподільної нашої Батьківщини. Затамувавши подих, зал спостерігав, як визнані майстрині Андрушівщини Н. В. Шпаківська та О. С. Чорнобиль пришивали до Всеукраїнського рушника наші з написом: «Житомирська область» та «Андрушівський район». Тут же лунали українські народні пісні у виконанні місцевих аматорів, які славили нашу історію, звичаї, наш працьовитий народ, який скрізь — від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня єдиний у своїх прагненнях — жити в мирі, достатку, взаємоповазі, щоб нам по-доброму заздрив світ. 24 серпня цього року проект фінішуватиме у Києві освяченням ікони Святогірської Божої Матері у Києво-Печерській Лаврі. А Всеукраїнську рушникову доріжку дошиватимуть на Майдані в рамках святкування 20-річчя Незалежності України. Здійснення другої частини проекту «Україна — Європи краплина» триватиме за межами нашої держави: Всеукраїнський рушник з іконою об’їдуть 7 православних Лавр світу. А завершиться акція в червні ц.р. під час відкриття «Євро-2012». Так що жителі міста і району мали за велику честь брати участь у здійсненні першої частини проекту. Багато зусиль до успішного проведення заходу доклали працівники відділу культури РДА, особисто Г. І. Білецька, а також протоієрей Миколай Климчук. За це їм були щиро вдячні і організатори заходу, і його учасники.

Лідія Наконечна


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 73 оценок. 30 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344