This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


На колегії районної державної адміністрації, яка відбулася 30 березня, першим на порядку денному стояло питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району всіх форм власності, стан розрахунків в районі за енергоносії та житлово-комунальні послуги. З інформацією виступив перший заступник голови РДА Борисов О. А. (читайте на сторінці). По даному питанню виступили голова районної державної адміністрації Мазур Б. В., в.о. начальника ДПІ в районі Святюк Є. П., прокурор району Козлов Ю.О., начальник управління Пенсійного фонду України в районі Онищук О. П. та інші члени колегії. Про роботу райспоживспілки по торгівельному обслуговуванню населення району та заходи щодо його поліпшення інформувала присутніх голова правління райспоживспілки Кучеренко Н.М., яка відмітила, що Андрушівська районна спілка споживчих товариств разом з усіма підрозділами (Андрушівське, Старокотельнянське, Червоненське споживчі товариства, комбінат громадського харчування, коопзаготпром, кооперативний ринок) має 65 торгових об’єктів, з яких у 14 здійснюється торгівельна діяльність самостійно, 44 передано в оренду та 7 об’єктів не працюють. Середня чисельність працюючих по всій системі РССТ 41 чоловік, зарплата яких складає в середньому 758,6 грн. на місяць. За 2010 рік товарообіг по всій системі РССТ склав 2,7 млн. грн., отримано 77 тис.грн. прибутку, відмічено, що основним завданням РССТ є забезпечення самоокупної та прибуткової роботи. По даному питанню виступив також начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Добровольський С. В., в обговоренні прийняли активну участь більшість членів колегії та запрошених. Було відмічено, що не вживаються ефективні заходи по покращенню роботи РССТ та підрозділів, практично зникли магазини РССТ в районному центрі, нічого не робиться для розвитку споживчої кооперації, практично зупинено заготівлю і переробку сільськогосподарської продукції та вторинної сировини, не надаються послуги закладів громадського харчування, зокрема, з виробництва власної продукції – напівфабрикатів, за багаторічної відсутності ремонтно-відновлювальних робіт втрачаються експлуатаційні якості будівель та споруд системи РССТ, зокрема будівлі універмагів в м.Андрушівка та смт.Червоне, будівля РССТ, прилегла до універмагів територія не утримується в належному стані. Викликає тривогу і соціальний захист працівників системи РССТ. На колегії обговорювались питання про стан фінансово-бюджетної дисципліни, про посилення боротьби з корупцією та контроль за використанням державного майна і фінансових ресурсів, про завдання по підготовці до проведення весняно-полових робіт у господарствах всіх форм власності. По всіх заслуханих питаннях було прийнято відповідні рішення.

Марія ОЛЕКСЮК


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 76 оценок. 24 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344