This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Андрушівка день поля17 червня 2014 року в м. Андрушівка, вперше на Житомирщині, Групою компаній «VITAGRO» було проведено День поля — 2014. Метою заходу стало обмін досвідом представників агросфери області та науковців, отримання нової інформації про посівний матеріал та засоби захисту рослин.
У заході взяв участь голова райдержадміністрації Роман Гаврилович, який привітав учасників зібрання. У своєму виступі він наголосив, що аграрії повинні працює і на економіку держави, і над створенням нових робочих місць у селі, допомагати у розвитку соціальної сфери населеного пункту. Звертаючись до керівників аграрних підприємств, очільник району акцентував увагу, що влада району готова до плідної співпраці та до спільного вирішення їхніх проблем.
Начальник агропромислового управління Анатолій Горкун розповів присутнім про стан агропромислового комплексу в районі. Зокрема, він зазначив, що середня урожайність сільськогосподарських культур за минулий рік складає 60,2 центнера з гектара, що на 12 центнерів більше проти минулого року. В господарствах впроваджуються новітні технології ведення землеробства.
Директор товариства з обмеженою відповідальністю агрохімічної компанії «VITAGRO» Роман Рибак ознайомив учасників семінару з діяльністю компанії.
Під час Дня поля аграрії мали нагоду зустрітися з провідними науковцями. Також в програмі заходу були заплановані виїзди на демонстраційні посіви та відвідування господарств.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 57 оценок. 20 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344