This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Пастовенський Володимир Євгенович близько десяти років займається підприємницькою діяльністю. Власникам легкових автомобілів нашого району добре відома його СТО «Старт”, яка розташована на вулиці Лисенка в Андрушівці. На станції технічного обслуговування працюють кваліфіковані спеціалісти, які надають послуги з комп’ютерної діагностики та ремонту інжектора, ремонту та регулювання карбюратора, ходової частини, виконують шиномонтаж, ремонтують двигуни. Є тут спеціаліст-автоелектрик, працює автомийка. І всі ці роботи виконуються тут швидко і кваліфіковано, з гарантією. Володимир Євгенович розповідає, що сімейний бізнес приносить хоч і невеликий, але стабільний прибуток, а працюючі вчасно одержують заробітку плату. Він з гордістю відгукується про своїх працівників, про те, як вони вболівають за роботу, про постійних клієнтів. — Буває приїжджає клієнт на своєму автомобілі, щоб помити його, а ми пропонуємо перевірити ходову частину чи двигун, бо бачимо, що в їх роботі є проблеми. І тоді власники автівок дякують нам за вчасну підказку, і, зрозуміло, за якісний і швидкий ремонт. Знаєте, я люблю свою роботу, горджуся тим, що клієнти задоволені якістю наданих послуг. Найближчим часом плануємо розширити їх сферу. Я привітала Володимира Євгеновича з наступаючим Днем підприємця, побажала йому і його колективу усіляких гараздів, а головне — стабільної і прибуткової роботи підприємства.

Марія Олексюк
Новини Андрушівщини


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 86 оценок. 36 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344