Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі облдержадміністрації, діяльність обласних представництв мережі соціальних аптек ТОВ «Первоціт-фарм» уже зосереджена у містах Житомир, Коростень, Олевськ і селищі Романів. А 9 серпня відбулося відкриття однієї з таких аптек у місті Андрушівка (прим. – крім цього, в районі діє ще три аптечні заклади ТОВ «Первоціт-фарм»).

До урочистостей долучилися заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих, голова Андрушівської районної ради Олександр Мельник, а також співвласники підприємства «Первоціт-фарм» Микола Поліщук і Валерій Мартинюк.

«Відкриття ще однієї аптеки мережі „Певрцвіт-фарм“ є гарним прикладом соціального партнерства між підприємцями та владою, зокрема місцевою – районною радою, районною державною адміністрацією”, – зазначив Ярослав Долгих. За його словами, місцева влада на чолі з головою райради зобов’язані вжити заходів для надання більшого пільгового тарифу керівникам фірми, що сприятиме здешевленню фармацевтичної продукції. При цьому заступник очільника області також пояснив, що будь-яка аптека може отримати статус соціальної лише за умови, якщо націнка на медпрепарати не перевищує 10 % від гуртової ціни.

В якості подарунку Ярослав Долгих і голова благодійного фонду «Людяність» Юрій Журбенко передали керівництву партію медикаментів.

RuporZT


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 52 оценок. 28 пользовательских отзывов.