This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


З травня минулого року дитячо-юнацька спортивна школа стала комунальним підприємством районної ради.
У власність ДЮСШ передано районний стадіон «Колос». У нашого закладу є тепер належна матеріально-технічна база і всі бажаючі — діти від початкових до старших класів мають можливість за бажанням займатися улюбленим видом спорту. Так, відділення волейболу працюють у Старокотельнянській гімназії та першій міській школі (тренери С. Г. Кошовий та Л. В. Ільницький). Любителів легкої атлетики після уроків запрошую на тренування у понеділок, середу і п’ятницю на наш стадіон. У ці ж дні з 18-ої години у відділенні греко-римської боротьби працює з юними спортсменами тренер О. Д. Довгий. Майбутніх футболістів ми готуємо у трьох відділеннях. З наймолодшими щодня, крім вихідних, працює у першій міській школі тренер О. М. Романський. Такій же майстерності навчає хлоп’ят І. І. Маліновський — у понеділок, середу і п’ятницю на міському стадіоні, а у вівторок і четвер — у Павелках. У ці ж дні виходять на тренування юні футболісти в Червоному (тренер Науменко А. Г.). В Андрушівці та Зарубинцях результативно працює із своїми учнями тренер ДЮСШ Г. П. Затилюк. Його вихованці є переможцями обласних та районних змагань з гирьового спорту. Після закінчення нашої школи вихованцям видаються посвідчення, в яких вказується присвоєний спортивний розряд. Це допомагає випускникам шкіл при вступі на факультети фізичного виховання педагогічних вузів.
Ми звертаємося до батьків, чиї діти люблять спорт: розвивайте в них ці нахили, приводьте своїх хлопчиків і дівчаток до нас у школу. Тут вони зростатимуть фізично загартованими, з користю для себе проведуть свій вільний від навчання час. У відділення футболу зараховуються діти вже з 6-річного віку.

Леонід Сорочинський,
директор ДЮСШ Андрушівської районної ради


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 51 оценок. 29 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344