This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Következtében a létesítmény az Al-nulla hőmérséklet, a levegő pìdlodnoï a horgászat szerelmesei kezdett menni a tározó területén. Ebben az összefüggésben a Andrushivka rayon ágazat figyelmeztet euroövezetbeli rezidensek veszélyeire a jég belépő, amit még nem szerzett elegendő erőt, та пропонує утриматись від цієї розваги до того часу, коли утвориться лід достатньої товщини.
Також звертаємо увагу батьків на необхідність контролю за дітьми, які теж можуть виходити на лід для катання на ковзанах тощо. У зв’язку з цим нагадуємо основні правила поводження на льодових покриттях.
Перш ніж ступити на лід, визначіть товщину льодового покриву на водоймі. Безпечним вважається лід ( при температурі повітря нижче 0 C ):
для одного пішохода – лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною не менше 5-7 Lásd:;
для груп людей (масові переправи пішки ) – товщиною не менше 15 Lásd: ( дистанція в колоні по 4 чоловіка – 5 Lásd: );
при масовому катані на ковзанах – 25 Lásd:; —
Варто пам’ятати, що найміцнішим є лід блакитного кольору, а сірий має удвічі меншу міцність.
Під час риболовлі в зимовий період необхідно пам’ятати наступні правила:
Найперше правило – взагалі не виходити на водойми. de, якщо вже Ви твердо вирішили провести час на водоймі, то перш, ніж ступити на лід, дізнайтесь про його товщину. У різних місцях річок та озер товщина льодового покрову може бути різною.
Друге правилокатегорично забороняється перевіряти міцність льоду ударами ніг.
Третє правилопід час руху по льоду варто звертати увагу на його поверхню, обходити небезпечні місця та ділянки, покриті товстим шаром снігу. Особливу обережність слід проявляти в місцях зі швидкою течією, струмками та теплими стічними водами промислових підприємств, кущами і травою. При переході по льоду необхідно йти один за одним на відстані 5-6 метрів та бути готовим надати необхідну допомогу людині, яка йде попереду.
Четверте правилощоб допомогти людині, яка терпить лихо, і не потерпіти самому, дотримуйтесь наступних правил:
протягніть потерпілому довгу жердину, дошку або киньте канат, зв’язані паски тощо. Якщо до потерпілого треба підібратися ближче – ляжте на лід і повзіть по поверхні, штовхаючи попереду рятувальний засіб.
витягаючи потерпілого, попросіть його працювати ногами – так буде легше вибратися з ополонки. Не дозволяйте йому підніматись на ноги.
після того, як витягнете потерпілого на берег, викличте «швидку допомогу», надайте йому першу допомогу, необхідну при охолодженні організму.
Пам’ятайте: ходити на зимову риболовлю поодинці небезпечно.
Будьте вкрай обережні на водоймах! Пам’ятайте про небезпеку та правила поведінки на льоду.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 8 a 10 a 49 értékelések. 26 felhasználói vélemények.