This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Цьому посприяли: виконком андрушівської міськради, яка надала для цьогоприміщення колишнього колгоспного дитячого садочка, а кошти для ремонту виділили райрадау сумі 15 ezer UAH, та обласний благодійний фонд «Зігрій любов’ю дитину». Все це стало можливим завдяки реалізації на Житомирщині однойменного спільного проекту влади та бізнесу, започаткованого наприкінці минулого року під патронатом Президента України.

«Андрушівський прикладодин з найкращих в області», — констатував сьогодні на колегії облдержадміністрації заступник голови облдержадміністрації Микола Черненко. Певні успіхи досягнуто й в інших районах. На сьогодні Соціальним проектом охоплено 25 сімей, amelyben az emelt 268 gyermekek, тобто в цих родинах по 10 та більше дітей. І головне завдання проектузабезпечити їм нормальні житлові умови. Так у НовоградіВолинському районі вже вручено ключі від нового помешкання багатодітній сім’ї Данюків. Вирішується подібне питання і в Коростені.

Суттєвим для реалізації проекту в області є дольова участь в ньому бізнес-структур. Проте на сьогодні діє лише один меценатЛев Парцхаладзе. З трьох депутатів Верховної ради, закріплених за областю, дотепер жоден не проявив активності.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 10 a 10 a 83 értékelések. 33 felhasználói vélemények.