Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Egy jó nyári napon, 14 Július, egy kis lakói, de ez a festői falu kis P'âtigìrka maradt a mindennapi házimunkát és egyedül, egész családok voltak vámtarifaszám alá tartozó, a falu Tanács: holiday village.
Az udvaron, a létesítmény, ez a nap volt túl fényes. Ez nem csak azokat a színeket, які подарувало щедре на сонце літо, а й святковим одягом сельчан, а ще дивувала і вабила зір виставка робіт місцевих майстринь-вишивальниць. Від рушників не можна було відвести погляду: з якою майстерністю і любов’ю був покладений на полотно кожен хрестик, кожен стібок. А тому так природно розквітли на них маки, ружі й інші квіти та замислуваті орнаменти, які народилися в серці й уяві сільських жінок.
В переповненому залі було людно й трохи гамірносельчани чекали свята, бо не так часто вони мають нагоду зібратися разом, щоб поспілкуватися, одержати заряд гарного настрою, бо ритм сільського життя диктує їм свої правила.
І ось ведучі Р. És. Петренко та І. M. Маринець, одягнуті в чудові вишиванки, вітали сельчан зі святом, зичили всім миру, egészségügyi, злагоди, щедрих ужинків на рідній землі. Вони вручили сільському голові Г. A. Радкевичу золотавий коровай на вишитім рушнику. Григорій Володимирович щиро та тепло привітав всю громаду з Днем села, бажав усім достатку, jól-lét, порозуміння, запевнив, що разом вони можуть багато зробити для своєї рідної Малої П’ятигірки.
természetesen, що найдорожчою її цінністю є люди, які творять історію села, є його гордістю і славою. Nekik ezen a napon adta a kellemes perceket pihentető Énekegyüttes "boszorkány", élén művészeti igazgatója Natalia Onofrìjčuk és a gyermekek koreográfiai Ensemble "mriya", a Vernigorodka terület Vinnyickaja Kozyatin régió.
В селі завжди найбільшою шаною користувалися людизавзяті і працьовиті, добрі серцем і душею, патріоти свого краю. Тому найпершими славили на святі орденоносців: Надію Федорівну Оленюкорден Трудової Слави ІІІ ст.; Нітчука Олексія Зіновійовичаорден «Знак Пошани»; Слончака Олексія Васильовичаорден Трудової Слави ІІІ ст., Петелюка Олександра Анатолійовичаорден “Знак Пошани”. Їм вручили квіти, подарунки та подяки від виконкому сільської ради.
Згадали і про єдиного живого ветерана Другої світової війниМаслюка Степана Романовича, якому в липні поточного року виповниться 90 év. За станом здоров’я він не прийшов на свято, але йому теж передали вітання і подарунок.
Розповіді про шанованих людей села чергувалися з виступами гостей святавернигородців, які дарували жителям Малої П’ятигірки і патріотичні, і ліричні, українські народні пісні, tánc, хореографічну композицію «Миза мир».
Односельці вшанували й тих, хто на Сході України відстоював незалежність і цілісність своєї держави, а таких в селі 10 ember, а також воїнів-афганців Г. M. Безсмертного та В. Lásd:. Тарасова. Minden csendben állít emléket a tagállamok ATO Farkas Ivan Mihajlovics, aki meghalt, a Donbas fegyveresek kezében. Volt egy izgalmas, і болюча мить для його дружини Тетяни і двох синів, які були присутні на святі.
Дякували за врятований від зловісної і невидимої атомної стихії світ ліквідатору наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Кравчуку Анатолію Степановичу, és a helyi iskolák pedagógiai személyzet, munkavállalói egészségügyi post, Ág postai, a kereskedelem területén, a lakosság zagotìvelnikam tej — És. S. Moškìvskomu és felesége, Tamìlì, за добросовісну працю на користь громади.
Вітали також і цьогорічних випускників, зичили їм знайти своє місце в житті, здобути професію, щасливих доріг, що ведуть в доросле життя, здійснення мрій.
Не забули, természetesen, і про старожилів — 92-річних С. T. Петрушкевич та Ф. Й. Мошківського. Щиро вітали з народженням і найменшенького жителя села Богданчика Соколівського та його батьків Володимира і Аліну. Бажали сімейного щастя і Тетяні та Михайлу Квашам, які нещодавно стали на рушничок щастя.
За материнський подвиг вклонилися і матерям-героїням Р. O.. Безсмертній, N.. Yu. Нітчук, які виростили і виховали по п’ятеро дітей, L. D. Петренкошестеро. На святі висловили вдячність за безмежну любов і теплоту сердець і Олександру Григоровичу та Наталії Вікторівні Афанасьєвим, які взяли під опіку своїх 4 онуків-сиріт, említett és több gyerekek családokat.
Az egész egy kis P'âtigìrku híres és vidéki mesterségeken hímzés Kravchuk Maria Grigorievna, Kovalchuk Galina Ivanovna, Sìkalenko Olga Nikanorìvna. То їх рушники стали окрасою свята, бо цвітуть усіма барвами літа. Їм теж дарували квіти та музичні вітання.
А потім всіх пригощали короваєм, який є символом достатку і єдності, відданості землі-годувальниці. А надворі всіх чекали накриті столи, де смачно пахли свіжа жарена риба, м’ясні страви. Неподалік І. S. Мошківський зі своїми помічниками варили смачну юшку, Žarili burgonya. Selčani szívesen prigoŝalisâ ételek, és a gyerekek élvezték a batutah. Minden selčani volt hálás mezőgazdasági fej g. A. Radkeviču, Igazgatója, szabadidő központ, 2006.. És. Петренко, és a szponzorok — народному депутату України О. A. Ревезі та його помічнику-консультанту К. És. Courson, а також інвестору Т. A. Засусі за влаштоване свято.
Всі були раді, що зібралися разом, це саме село, здавалося, єднало їх всіх в одну велику родину, яка має жити дружно, сама будувати своє майбутнє.

Валентина Василюк
Andrušìvŝini Hírek


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 7 a 10 a 87 értékelések. 39 felhasználói vélemények.