This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


День села Гальчин15 липня 2017 року відбулося святкування дня села Гальчин, яке знаходиться в Андрушівському благочинні. Цьогоріч селищу виповнилося 334 років від дня заснування.

На святкування був запрошений благочинний Андрушівського округу, настоятель Свято-Покровського храму села Гальчин архімандрит Макарій (Гаврилів), також були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, місцева влада жителі і гості села Гальчин. На урочистому акті почесними грамотами і медалями а також особливою відзнакою «Почесний громадянин села Гальчин»були нагороджені жителі села Гальчин які внесли вагомий внесок в розвиток і історію села.

Багато було сказано про історію виникнення цього мальовничого села, про його прекрасні річки і ліси, про те скільки трудів було вложено для того, щоб село дійсно з кожним років процвітало і радувало кожного жителя і гостя своєю красотою.

На урочистому акті благочинний привітав місцеву владу, жителів і гостів з днем народження села, побажав, щоб з кожним роком село процвітало і кількість населення зростала. Також отець Макарій розповів про те, як в давні часи будувалося нове село, як першою будувалася церква, що повинна була знаходитися в центрі села. Архім. Макарій побажав всім присутнім Божого благословіння, бо як нічого в цьому світі не може існувати без Бога, так як село починалося з благословіння Божого, так і ми повинні це благословіння прийняти і передати його нашим дітям і внукам, щоб і вони передавали Боже благословіння з покоління в покоління.
День села ГальчинДень села Гальчин
Прес-служба Андрушівського благочиння


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 67 оценок. 39 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344