This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


25 квітня на базі Мостівської сільської ради відбувся виїзний семінар голів місцевих рад. Учасники зібрання, проїжджаючи через с. Міньківці, завітали у сільську раду, будинок культури, відвідали дошкільний навчальний заклад та місцеву школу.
Хлібом-сіллю зустріла Мостівський сільський голова В. В. Рокитенець своїх колег, більшість яких вперше ступила на мостівську землю. Учасники семінару ознайомилися з роботою сільського дитячого садочка, місцевої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, фельдшерсько-акушерського пункту. Гості побачили, як вдалося Валентині Василівні впорядкувати сільський цвинтар та вшанували пам’ять загиблих воїнів-мостівчанам. Роботу семінару відкрив голова районної ради О. В. Мельник. Заступник голови районної ради В. Б. Шпаківський інформував учасників зібрання про результати проведення місячника з благоустрою населених пунктів району. Червоненський селищний голова Ю. В. Ящук розповів, яку допомогу по благоустрою населеного пункту надає керівництво ПАТ «Червонський цукровик». Старокотельнянський сільський голова В. М. Бондарчук подякував Олександру Вадимовичу за організацію семінару і відмітив, що саме виїзні семінари, коли бачиш досягнення інших рад, спонукають до дій і дають позитивний заряд. Поділився з колегами, як вдалося відновити вуличне освітлення на території ради. Нехворощанський сільський голова В. М. Гетьман розповів про організацію робіт з озеленення території села. В цьому році при допомозі лісництва та учнів школи висадили дерева і обгородили парк. Чотири чоловіки за направленням центру зайнятості постійно працюють на благоустрої території ради. В період місячника встановлено 350 погонних метрів огорожі на кладовищі, побілено 610 метрів раніше встановленої. На зібранні йшла мова про те, що за підсумками першого етапу обласного конкурсу серед сільських рад на кращий санітарний стан та благоустрій територій кращими визнано Іванківську, Івницьку та Гальчинську сільські ради, які братимуть участь у другому етапі конкурсу. Про порядок утримання кладовищ та інших місць поховання, відповідно до чинного законодавства України, говорив керуючий справами виконавчого апарату районної ради С. А. Михайловський. Активно обговорювали голови рад інформації першого заступника голови районної державної адміністрації О. А. Борисова про порядок використання в поточному році субвенції з державного та обласного бюджетів на ремонт та утримання доріг, а також про повноваження органів виконавчої влади щодо регулювання цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг. Олег Анатолійович ознайомив голів рад з повноваженнями органів виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо підготовки та забезпечення проведення Всеукраїнського перепису населення, а також проінформував про роботу Держфінінспекції в районі у першому кварталі 2012 року. Голова районної ради О. В. Мельник у своєму виступі наголосив, що і надалі практикуватимуть проведення виїзних семінарів, подякував Мостівському сільському голові Валентині Василівні Рокитенець за організацію робіт з благоустрою території Мостового, належне утримання закладів соціальної сфери. Гості подякували учасникам художньої самодіяльності с. Мостове за гарний концерт.

Тетяна ЛОМБЕРГ,
начальник відділу організаційної роботи районної ради


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 62 оценок. 31 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344