Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Között számos bejárata / kimenetek, elérhető a hivatalos panelek modern videó mindenképpen van HDMI csatlakozó. Valójában, Nagy sebességű kapcsolat a standard, a jövőben az új játékosok és digitális TV-k.

Élt, szerényen és egyszerűen. Volt egy antenna RF-bemenet a TV-ben, до якого підключався всеДМВ-антени, звичайні антени і, у кого вони були, відеомагнітофони. Azok, що прийшло в 90-і роки минулого століття з великих і малих науково-технічних революційназивається хаосом. Технологій відео використовувалося багато, і для роботи кожної потрібен окремий вхід на телевізоріRCA, S-Video, RGB і т.д. Новий етап у розвитку телебачення ознаменувало появу цифрових TV-панелей. Після серії проб з’явився універсальний цифровий інтерфейс для передачі зображень з високою роздільною здатністю — HDMI (High Definition Multimedia Interface).

Цифровий інтерфейс HDMI служить для передачі медіаконтенту (як аудіо, так і відео) від джерелаDVD-плеєра, супутникового ресивера або дешифратора до цифрового телевізору. Дані передаються без стиснення по єдиному кабелю (на відміну від, például, сумісного DVI, що працює тільки із зображенням).

Сьогодні інтерфейс HDMI став де-факто виробничим стандартом для передачі аудіо-та відеоконтенту. Останнім часом його використовують не тільки відомі виробники побутової електронікиHitachi, Matsushita Electric Industrial (Panasonic), Philips, Sony, Thomson (RAC), Toshiba, але й найбільші компанії індустрії розвагFox, Universal, Warner Bros., Disney та ін. До кінця цього року прогнозуються продажу до 60 millió. пристроїв з HDMI-з’єднаннями.

Розробники стверджують, що головні причини створення інтерфейсузручність для користувачів і високу якість одержуваного на виході зображення. Самі користувачі мають з цього приводу різні думки.

Загальні властивості

Безперечно, HDMI — прогресивна технологія. Останній інтерфейс червня 2006 версії 1.3 забезпечує роботу на частоті 340 МГц (a 10,2 Гбіт/сек) — в першу чергу такі показники розраховані на майбутній розвиток формату HDTV, проте вже зараз велика частина потужностей затребувана апаратурою і використовується за призначенням.

Інтерфейс ідеально підходить для роботи з Blu-Ray і HD-DVD, ігрових приставок нового покоління (XBOX 360, Playstation3) і сучасних HDTV-телевізорів.

Інтерфейс сумісний з DVI. Це означає, що теоретично існує можливість перегляду відео з DVI-пристрої на HDMI-телевізорі, і навпаки.

HDMI підтримує підключення ПК до побутової електроніки. Комп’ютер через відеокарту може бути підключений як до цифровому у монітора, так і до телевізора.

ráadásul, постійне вдосконалення інтерфейсу ведеться з урахуванням постійної підтримки зворотної сумісності з іншими пристроями.

Vіdeo

HDMI здатний працювати як з цифровим сигналом звичайної якості, так і якості HDTVз роздільною здатністю від 420p до 1080p для цифрового відео, és, в принципі, з аналоговими системами NTSC, PAL і інш.

Остання версія HDMI 1.3 підтримує 30, 36 і 48-бітний кольору в рамках стандарту RGBтобто більше мільярда (!) Відтінківполіпшена контрастність, колірні переходи і т. д. Також передбачена підтримка нових колірних стандартів (напр. xvYCC — a 1,8 разів більше квітів, ніж підтримує сучасний HDTV-сигнал).

Звук

Інтерфейс працює з різноманітними звуковими форматами:

Стерео;
Форматами багатоканального звукуDolby Digital, DTS і т.д.;
Форматами недалекого майбутньогоDolby TrueHD і DTS-HD;
Підтримує передачу 8-канального цифрового аудіо з участотой 192 кГц без стиснення взагалі.

У версії HDMI 1.3 передбачена синхронізація відео-та звукового рядів. Зазвичай відео вимагає дещо більше часу для обробки, ніж звукінтерфейс HDMI виробляє автоматичне підстроювання.

Взагалі покупцеві слід заздалегідь ознайомитися з конкретними специфікаціями інтерфейсу в купляємій апаратурі. Зазвичай виробники побутової електроніки включають підтримку тільки тих функцій, які вважають необхідними для конкретної моделі виходячи з свого бачення купівельних потреб. Így, номінально більш сучасний інтерфейс HDMI в одній моделі телевізора може не мати функцій, що забезпечуються більш старимв іншій. Кожну покупку необхідно вибирати, виходячи зі своїх конкретних потреб.

És, a lényeg, щоб уникнути неприємностей варто заздалегідь подбати про те, щоб телевізор з HDMI-інтерфейсом підтримував технологію HDCP.

HDCP

(HDCP) High-bandwidth Digital Content Protectionтехнологія, розроблена Digital Content Protection, LLC (дочірнє підприємство Intel) для захисту медіа-контенту від несанкціонованого запису. Застосовується як в DVI (рідко), так і в HDMI. В даний час практично всі широкоекранні цифрові телевізори оснащуються HDCP. Оскільки HDCP нерозривно пов’язана з HDMI, саме це викликає основні нарікання користувачів до інтерфейсу.

Mint tudod, творці контенту панічний бояться крадіжки і перезапису високоякісного цифрового вмісту піратами. Így, користувачі нерідко звинувачують кінокомпанії у виникненні деякої плутанини, що виникла на ринку електроніки.

Принцип дії HDCP порівняно простийпристрої за допомогою HDMI-кабелю встановлюють зв’язок один з одним і обмінюються ключем для дешифрування сигналу. У випадку підключення записуючого пристрою play-модуль відмовляється передавати йому інформацію. У число жертв подібної винахідливості потрапили й власники телевізорів з HDMI, не підтримує технологію HDCP. Такі пристрої захищений контент не тільки не записують, але й не читають.

Це викликає цілком виправдане роздратування покупців, зовсім недавно віддали чималі гроші за високотехнологічну апаратуру. Теоретично пристрій готовий до прийому високоякісного сигналуфактично його прийому заважає захист від запису HDCP.

На ділі технологія захисту від запису грає роль «невловимого Джо». Новини про злом, Blu-Ray, так і HDCP рознеслися по Інтернету чи не відразу після анонсування технололгій, однак крадіжка і виробництво рідкого поки ще HDCP-контенту обходиться занадто дорого, щоб цим серйозно займатися.

Így, інтерфейс HDMI, безсумнівно корисний і перспективний, майже у всіх виробах отримує нікому, крім декількох медіа-компаній не потрібний додаток у вигляді технології захисту від запису. Тим не менше, вибору в покупців все одно немаєпотрібно купувати пристрій з HDMI-входом, vagy — залишитися на узбіччі прогресу.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 10 a 10 a 80 értékelések. 31 felhasználói vélemények.