This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


При районній атестаційній комісії створено експертну групу для об’єктивної оцінки діяльності вчителів початкових класів при їх атестації. З 20 жовтня в методичному кабінеті є інформація про педагогічних працівників, що атестуються у поточному навчальному році, ця інформація аналізується членами експертної групи. На засіданні голів шкільних методичних об’єднань пропонується графік виїзду експертної групи до вчителів, які атестуються. По приїзді у школу члени експертної групи знайомляться з матеріалами дирекції школи, де є інформація щодо аналізу викладання, матеріали про рівень знань учнів, методичну діяльність вчителя, що атестується, його діагностична карта та анкети. Відвідуючи урок, члени експертної групи звертають увагу на те, як повно педагог володіє формами і методами управління і організації навчально-виховної діяльності учнів з метою їх розвитку; на скільки оригінально конструює навчально-виховний процес; якою мірою реалізує і змінює зміст, форми, методи та засоби у своїй роботі. Знайомимося з роботою вчителя по оформленню кабінету, виготовленою наочністю та роздатковими матеріалами. Робота в експертній групі членам атестаційної комісії дає можливість відслідити творчий зріст та педагогічну майстерність вчителів, що атестуються. На даний час ми побували в Глинівецькій та Червоненькій ЗОШ І-ІІІ ст. де ознайомились з творчими наробками вчителів Ястреб Людмили Леонідівни, Загребельної Ольги Станіславівни, Гоголь Наталії Анатоліївни, Турської Юлії Володимирівни.

Андрушівська районна державна адміністрація
andrushevka.blog.ru


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 81 оценок. 38 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344