This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


1 A cél a munka: szakértői értékelést a telek elvégzése.
2. Adatok a szárazföldön:
# 1. A telek építési és kereskedelmi épületek karbantartása, teljes területén – 0,02 HA, Cégjegyzékszám 1820310100:01:001:0031, a helyét a: Zhytomyr régió., m. Andrushivka, Str. Vobâna, 30-És.
# 2. Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, teljes területén – 0,8958 HA, Cégjegyzékszám 1820310100:01:011:0010, місце розташування: :Zhytomyr régió, m. Andrushivka, вул..Лисенко,7.
3.Умови конкурсу:
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, строк виконання робіт (у календарних днях), а також інформацію про кількість складених учасником конкурсу звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок за попередні 24 місяці.
Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.
Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.
У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.
4.Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 # 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 Szeptember 2012 p. за № 1655/21967 (далі – Порядок);
копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осібплатників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;
копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
копія(ї) ліцензії(és) та сертифікату(ів);
копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;
проект завдання на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель, у якому, különösen, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.
5. Строк подання конкурсної документації:
a 17 év. 00 min. 01 Október 2014 az év (beleértve a).
6. Поштова адреса, за якою подаються документи:
13401, Zhytomyr régió, Andrushivka Zsófia, m. Андрушівка пл. Lenin,7.
7.Інформація про проведення конкурсу:
конкурс відбудеться 08 Október 2014 , a 10:00 годині в залі засідань Андрушівської міської ради за адресою м. Andrushivka, PL. Lenin,7
8.Відомість про місцезнаходження комісії, контактні телефони:
13401, Zhytomyr régió, Andrushivka Zsófia, m. Andrushivka, PL. Lenin, 7.
Telefonszám: (04136) 2-15-86.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 8 a 10 a 60 értékelések. 37 felhasználói vélemények.