This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Сільська рада — єдиний орган влади на місцях, покликаний вирішувати найширше коло питань забезпечення життєдіяльності підпорядкованої території, щоденного задоволення потреб і запитів жителів. Цей орган місцевого самоврядування, його виконавчий корпус спрямовують свою діяльність на забезпечення економічного та соціального розвитку села, докладають максимум зусиль для вирішення актуальних питань сьогодення.
На території Мостівської сільської ради проживає 517 жителів, з них дітей — 104 чол., працездатного населення — 283, громадян пенсійного віку — 131, учасників війни — 23 чол., дітей війни — 54, солдатських вдів — 5, інвалідів — 20, одиноких престарілих — 7, багатодітних сімей — 7, в яких виховується 29 дітей. Тому на порядку денному роботи ради є питання соціального захисту цих категорій громадян. Ці проблеми стають предметом обговорення на сесіях сільської ради, засіданнях виконкому, яких відбулося, відколи я очолюю Мостівську сільську раду, відповідно 5 і 6. На своїх зібраннях ми вели мову і про місцеві податки та збори, бюджет сільської ради на поточний рік, Програму соціально-культурного розвитку села, профілактику злочинності, поліпшення соціального захисту ветеранів війни та праці, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку, звернення громадян. Плануємо й те, як маємо відзначати загальнодержавні свята і визначні дати, ювілеї. Скажу відверто, що відразу після виборів страшнувато було приступати до такої відповідальної роботи, бо перші кроки завжди важкі. Раніше оцінювала роботу інших, а тепер все село стало рідною домівкою, і мая відповідати за все, що діється в ній: ділити з людьми радість і горе, вирішувати невідкладні проблеми — і спільні, і особисті. Кожен свій крок стараюся добре обмірковувати, бо ж у всіх на виду і рішення теж приймати виважені. Тому з приводу актуальних проблем, що стосуються життєзабезпечення жителів населеного пункту, радимося громадою. З цією метою влаштовуємо загальні збори жителів села. Останні відбулися 16 березня, де вели мову про поповнення бюджету сільради, вирішували питання самооподаткування, створили ініціативну групу, яка займається збором добровільних внесків, котрі будуть використані на розвиток села. Я вдячна членам нашої громади за розуміння проблем і бажання зробити своє село кращим. На громадських роботах по благоустрою нашого населеного пункту працює 16 чоловік. Нині проводиться ремонт сільського будинку культури, а дитсадок уже приведений до ладу силами його колективу. Тримаємо під контролем і питання виплати боргів за оренду землі, намагаємося розділяти всі турботи наших односельців. Я вдячна всім, хто виявив мені довір’я, віддавши свої голоси за мою кандидатуру на посаду сільського голови, і хто зараз допомагає ділом, порадою. Велике спасибі попередньому сільському голові, людині досвідченійм і діловій В. П. Стеценку. Активну участь у вирішенні проблем територіальної громади беруть депутати А. М. Тонкоголос, Н. В. Стеценко, Н. І. Білецька, В. І. Яковчук. Значну підтримку відчуваю і з боку педагогічного колективу Мостівської ЗОШ І-ІІ ст. на чолі з директором Б. П. Лівандовським, а також керівництва ТОВ «Укр-АгроРТ», ПСП «Сокільча», ВАТ «Мостівське». Думаю, що спільними зусиллями ми можемо зробити багато для тих, хто залишився працювати на землі.

Валентина Рокитенець,
Мостівський сільський голова


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 78 оценок. 22 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344