Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Оперативники карного розшуку Андрушівського райвідділу УМВС встановили, a 27 éves helyi lakos részt vesz kábítószer. Az ember lefoglalt több csomag kanabìsom és egy zacskó kannabisz magok több mint egyharmada.

Információi, rendőrség megállt a busz a, що прямував у м. Kiev. Az előzetes adatok szerint, саме цим транспортним засобом чоловік мав перевезти небезпечне зілля до столиці, де й планував знайти грошовитих споживачів. Під час огляду його речей працівники міліції виявили місткий пакунок з сухою рослинною масою. Згодом експерти підтвердили, що це наркотичний засіб канабіс.

Проводячи санкціонований обшук в помешканні підозрюваного, оперативники виявили ще декілька підготованих пакунків з наркотичним засобом та мішок, на третину наповнений насінням конопель — a fej a Andrušìvskogo RV Minisztérium Szergej Bojko. — Чоловік заховав зілля на горищі будинку і навіть у духовці газової плити.

Нині триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 Cikk. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Büntető törvénykönyv, Ukrajna. Незаконне зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

СЗГ УМВС України в Житомирській області (за повідомленням Андрушівського РВ УМВС)


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 9 a 10 a 72 értékelések. 20 felhasználói vélemények.