This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


В приватних господарствах області розпочалися жнива. Одночасно із обмолотом ріпаків йде збирання озимої пшениці, жита та ячменю. Про особливості жнивної кампанії в Андрушівському районі репортаж нашої знімальної групи.
В оренді у приватної агрофірми «Світанок», яку очолює Герой України Тетяна Засуха 25 тисяч гектарів. Наша знімальна група побувала в господарстві коли йшов обмолот ріпаку, під яким тут 777 гектарів. До речі, ріпак агрофірма вирощує у трьох районах області: Ружинському, Андрушівському і Бердичівському, загальною площею 3150 гектарів. Особливості жнивної кампанії у господарстві в тому, що тут на практиці був задіяний мобільний збирально-транспортний загін, який на семінарі напередодні жнив показували керівникам районів у приватному підприємстві „Імпак”. У „Світанку” в збиральний загін увійшло 27 високопродуктивних комбайнів „Кейс” та „Нью Роланд”, 30 автомобілів, станція технічної допомоги, пожежна машина, заправник та два трактори з плугами для локалізації пожежних осередків.
В середньому за день один такий високопродуктивний комбайн обмолочує більше 20 гектарів, а всі разом збирають ріпак з 450 гектарної площі. Не секрет, що маючи таку потужну техніку господарство за три дні завершить обмолот ріпаку і перейде до збирання пшениць, жита та ячменю. З наявних в області посівів на сьогодні агрофірма вже зібрала ріпак із 48% площ, отримуючи в середньому по 26 центнерів зерна і намолотивши вже понад 4 тисячі тонн.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 65 оценок. 31 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344