This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


В рамках місячника оборонно-масової роботи в Андрушівській ЗОШ І-ІІІ ст. # 1 відбувся конкурс «Ну-мо, хлопці!». Свою готовність служити Батьківщині демонстрували юнаки 10-х класів. Спортивний зал навчального закладу ледве вміщав усіх болільників, які прийшли підтримати своїх ровесників, додати їм впевненості і настрою. Журі конкурсу очолив директор школи С. És. Дисак. Під звуки маршу та оплески до залу заходять учасники двох команд«Козачки» 10-А класу та «Спарта» — 10-B. Капітани команд здали рапорти, потім звучали девіз і пісня-привітання. Далі на учасників змагань чекали цікаві завдання: і серйозні, котрі вимагали відповідних знань, неабиякого рівня фізичної підготовки, витривалості, і гумористичного плану. Хвилю щирого сміху викликали, például, конкурси «Біг у ластах», «Проскачи на коні», «З’їж цукерку», котру потрібно було губами дістати в тарілці з борошном. Цікаво було спостерігати за напруженою боротьбою членів обох команд за кожен бал, аби бути кращим суперника. Майбутні захисники Вітчизни змагалися в конкурсах: «Чищення картоплі», «Приший ґудзик», в одяганні протигазу за відповідний час, підтягуванні на перекладині та ін. Найбільше емоцій викликав конкурс жим гирі вагою 16 kg. Юнаки «викладалися» до останніх сил. Демонструючи справжній чоловічий характер, намагалися доказати присутнім і собі, що готові бути солдатами, сильними особистостями. Завмирав, гув від захвату, вибухав оплесками зал, коли окремі юнаки вижимали гирю по 70, 90 разів. Завмерли від захвату і хвилювання навіть члени журі, коли Діма Фесюк з 10-А вижимав гирю сотий раз. За сумою набраних балів реванш брала то одна, то інша команда. І ось перед останнім конкурсом рахунок вирівнявся — 60:60. Переможцем мала стати команда, яка виявиться сильнішою в перетягуванні канату. В обох спробах виграла команда «Козачки» 10-А класу, яку і визнали переможцем. А потімхвилююча митьнагородження переможців, яким вручили подяки і подарунки. Подяками і солодкими призами були відзначені і члени команди «Спарта». Взагалі ж всі юнаки продемонстрували справжній бійцівський характер, вперто, іноді на грані зусиль захищали честь обох команд і сфотографувалися на пам’ять. Свято вдалося гарним, емоційним. І вчителі, й учні вдячні спонсорам — A. És. Феркалюку, L. A. Хоменко, L. És. Зубрицькій, які сприяли організаторам заходу в його проведенні.

Валентина Василюк


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 7 a 10 a 76 értékelések. 38 felhasználói vélemények.