This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Жнива – відповідальний період в житті хліборобів. Щоб жнива пройшли без втрат Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує керівникам сільськогосподарських та фермерських господарств, що до початку збирання врожаю вся збиральна техніка та агрегати повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежегасіння – вогнегасниками. Від того як в господарстві подбали про стан техніки, що задіюється на жнивах та підготували поля, у великій мірі залежить захист врожаю від пожеж. Дрібниць і прорахунків при підготовці до хлібозбирання не повинно бути. З метою не допущення пожеж в період збирання врожаю нагадує правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись в період підготовки та збирання зернових: перед початком дозрівання колосових, хлібні масиви необхідно обкосити та оборати захисною смугою шириною не менше 4 FT; хлібні масиви необхідно розбити на ділянки площею не більше 50 Hold; безпосередньо на масиві площею понад 25 Hold, з якого збирається врожай, необхідно мати трактор з плугом на випадок пожежі; у період збирання забороняється спалювання стерні, після жнивних залишків та розведення багать; площа основи однієї скирти не повинна перевищувати 300 квадратних метрів; протипожежні розриви між скиртами мають бути не менше 20 FT, відстань від скирт до ліній електропередач – 15, до доріг – 20, до будівель та споруд — 50 FT; скирти на відстані 5 метрів від основи повинні бути проорані захисними смугами не менше 4 метрів завширшки.
Дотримання цих правил пожежної безпеки допоможе уникнути пожеж на хлібних нивах.

Andrushivka PC kezelése DSN-Zsitomir Oblast, Ukrajna


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 10 a 10 a 61 értékelések. 20 felhasználói vélemények.