This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


5 червня 2012 року було прийнято Закон України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» (далі Закон), який набрав чинності 1 січня 2013 року. Законом встановлються гарантії держави щодо виконання судових рішень та виконавчих документів, визначених Законом України «Про виконавче провадження» та особливості їх виконання. Тобто держава гарантує виконання рішення суду про стягнення коштів та зобов’язання вчинити певні дії щодо майна, боржником за яким є: державний орган; державні підприємство, установа, організація; юридична особа, примусова реалізація майна якої забороняється відповідно до законодавства.
Законом встановлено, що виконання рішень суду про стягнення коштів, боржником за якими є державний орган, здійснюється Державною казначейською службою України в межах відповідних бюджетних призначень шляхом списання коштів з рахунків такого державного органу, а в разі відсутності у зазначеного державного органу відповідних призначень — за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень суду.
Із заявою про виконання рішення суду стягувач звертається до Державної казначейської служби України у строки, встановлені Законом України «Про виконавче провадження», тобто протягом року, якщо інше не передбачене законом. Термін рахується з наступного дня після набрання рішенням законної сили чи закінчення строку, встановленого у разі відстрочки чи розстрочки виконання рішення, а в разі якщо судове рішення підлягає негайному виконанню, — з наступного дня після його постановлення.
Разом із заявою стягувач подає до Державної казначейської служби України документи та відомості, необхідні для перерахування коштів, згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.
У разі неподання стягувачем документів та відомостей у місячний строк з дня отримання ним повідомлення, Державна казначейська служба України повертає заяву стягувачу. Стягувач має право повторно звернутися до Державної казначейської служби України для виконання рішення суду у строки, зазначені вище, перебіг яких починається з дня отримання стягувачем повідомлення Державної казначейської служби України.
Перерахування коштів стягувачу здійснюється у тримісячний строк з дня надходження до Державної казначейської служби України необхідних для цього документів та відомостей.
Якщо Державна казначейська служба України протягом трьох місяців не перерахувала кошти за рішенням суду про їх стягнення, стягувачу виплачується компенсація в розмірі трьох відсотків річних від несплаченої суми.
Відповідно до вказаного Закону стягнення проводяться, зокрема, щодо виконання судових рішень по виплаті надбавки до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, передбачені Законом України «Про соціальний захист дітей війни».

Валентина Сіра,
начальник районного управління юстиції


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 69 оценок. 28 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344