This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Сам конкурс ставить за мету популяризувати життя в селі, сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, нагадати про історико-культурну спадщину українського села. Для участі потрібно було подати анкету з обґрунтуванням, чим саме є цікавим те чи інше село.
За інформацією сайту «AgroPortal», конкурс проходить у шість етапів, в ході чого визначають двадцятку сіл-претендів, які мають відвідати члени журі та журналісти. З 16 липня по 16 серпня проходитиме онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua та виставлення оцінок членами експертної ради. Результати голосування та оцінки журі зведуть і підсумують, визначивши таким чином шість сіл-переможців, назви яких оприлюднять в День незалежності України, 24 серпня.
Загальний призовий фонд конкурсу складає 150 тисяч гривень, які розподілять між переможцями. Під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею необхідного інвентарю для села. Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином: перше місце — 50%, друге місце — 20%, третє місце — 10% , 20%, що залишилися від загальної суми призового фонду, буде рівномірно розподілено між 4-6 місцями.
Окрім того, представникові села, що займе першу позицію, восени цього року організують навчальну поїздку до Німеччини задля обміну досвідом у сфері розвитку державного управління та коопераційного самоврядування.
Нагадаємо: онлайн-голосування стартує 16 липня, тож підтримаймо своїх!
Для довідки: конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 74 оценок. 26 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344