Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Termék digitális TV támogatja a HDTV napjainkban — rossz hang. Még kisebb modell támogatja ezt a technológiát. Eközben, nem mindenki tudja, Hány új funkciók megnyitja a jelenléte matricák «Készen áll a HDTV» a képernyőn…

HDTV (Nagyfelbontású televízió) — стандарт для цифрового телебачення високої чіткості зображення. Спочатку американський, термін став загальним для цифрових форматів мовлення з заданими характеристиками. ATSC для США, DBV для країн Західної Європи, ISDBдля Японії. Можна сподіватися, що в найближчий десяток років і Росія з країнами СНД перейдуть на DBV модифікацію HDTV.

Варто знати, що телебачення стандарту HDTVцифрове, однак не всі цифрове телебачення — HDTV. У Сполучених Штатах, például, прийнято 18 стандартів цифрового мовлення, і HDTVлише краща за якістю пізніша модифікація. З огляду на темпи розвитку телебачення, можна з упевненістю сказати, що не остання.

Digitális telebachennja

За якістю «ClipArt-elemek felvétele» цифрове телебачення вигідно відрізняється від аналогового. Проходячи через ретранслятори, підсилювачі та кабелі, аналоговий сигнал неминуче піддається впливу зовнішніх факторів, що неминуче позначається на якості зображення. У цифровому телебаченні сигнал передається двійковим кодом — 01 00 10 і т. д. Зображення в цьому випадку або зберігає оригінальну якість, vagy, при надслабких сигналі, відсутня взагалі.

Великий досвід застосування «цифрових» рішень в телемовленні накопичений американськими компаніями:

Перехідних етапом до телебачення високої чіткості зображення є SDTV (Standard Definition Television). Роздільна здатність зображення (*) в цьому цифровому стандарті — 420én — ідентична до вирішення аналогового стандарту NTSC. Покращена якість забезпечується лише за рахунок відсутності перешкод.

EDTV (Enchanced Definition Television) — часто представляється як технологія, дуже близька до HDTV, Azonban,, на ділі є лише апгрейдом SDTV і значно поступається якості «справжнього» телебачення з високою чіткістю зображення.

Ці стандарти свого часу не отримали поширення в Росії та СНД і навряд чи отримають визнання тепер, з появою HDTVнайсучаснішої технології.

Дозвіл і типи розгортки

Головна перевага HDTV перед PAL, NTSC и др. — число пікселів на кадр. Дозвіл в сучасних телевізорах в рази відрізняється від дозволу в старих моделях. Іноді в описах вказується співвідношення пікселів по ширині / висоті, останнім часом відзначається число рядків по вертикалі і тип развертки (напр. 720p, 1080i та ін (p) — в даному випадку прогресивна, (én) — черезстрокова).

Аналогові моделі телевізорів підтримували лише розгорнення. У цьому випадку рядка відображаються на екрані через однунепарні, потім парні і т. д. На думку користувачів і фахівців, такий тип розгортки найкраще підходить для перегляду статичних зображень.

Прогресивна розгортка підтримується більш дорогою і складною апаратурою, однак вона оптимальна для відео з динамічними сценами, és, на відміну від чересстрочної, в цьому випадку непомітно мерехтіння екрана.

На сьогодні налагоджено виробництво кращих HDTV-телевізорів 1080pу перспективі такий дозвіл може стати загальноприйнятим світовим стандартом.

Формат зображення

Формат зображенняце коефіцієнт співвідношення його сторін. Для телевізорів прийняті дві основні формати: 4:3 (переважно для старих типів) és 16:9 (стандарт широкоекранних телевізорів і HDTV). В ідеалі формат відео і основний підтримуваний телевізором формат повинні збігатися. В іншому випадку зображення масштабується відповідно до можливостей апаратури. Для HDTV-телевізорів це неактуальноза рідкісними винятками їх «рідний» a formátum a — 16:9.

Műszaki jellemzők

Широке розповсюдження HDTV-телебачення передбачає значні витрати, які не тільки для користувачів, але і для широкомовних компанійдоведеться повністю міняти знімальну і передавальну апаратуру. ráadásul, аналогові телевізори непридатні для прийому цифрового сигналу. Єдиний вихід для глядача, який не бажає розлучатися зі старим (Кінескопні) — покупка тюнера, що конвертує цифровий сигнал в аналоговий. de, természetesen, якість HDTV у цьому випадку недосяжне.

Вибираючи телевізор слід враховувати, hogy «готовність до прийому HDTV» (лейбл «Készen áll a HDTV») ще не означає можливості миттєвого підключення. Такі телевізори лише надають можливість для додаткового підключення цифрового тюнера, і тільки комплексні моделі володіють вбудованим HDTV-тюнером.

Необхідно також ознайомитися з додатковими можливостями: наявністю роз’ємів, сумісністю з вже наявними будинку пристроямиDVD-плеєрами, ігровими приставками і сучасними звуковими системами (HDTV-сигнал підтримує аудіо форматів «звук навколо»).

До повної перемоги цифрового телебачення ще дуже далеко. Наприклад США, лідер з впровадження цієї технології, перенесли терміни повного переходу на «цифру» a 2006 a 2009 év. Європа планує перехід не раніше 2014 az év. На сьогоднішній день в Європі працює порівняно мало супутникових та кабельних каналів з підтримкою HDTV, всі вони не можуть похвалитися багатим асортиментом цікавих передач.

У Росії, за винятком рідкісних несміливих спроб, HDTV-мовлення не отримало розповсюдження. Згідно з планами Російської радіомовної мережі, повний перехід буде здійснено до 2015 az év, при сприятливих умовахвже до 2009 az év. Україна планує ощасливити своїх громадян не пізніше ЄС — a 2014. Для більшості ж країн СНД це питання поки що не цілком на часі.

Azonban,, за HDTVмайбутнє. Вже зараз виробники електроніки та мовні компанії вкладають величезні кошти в розвиток технології. Прихід «антенного» телебачення з високою чіткістю зображенняпитання не дуже далекого майбутнього. Поки ж любителі хорошою «ClipArt-elemek felvétele» можуть вести перегляд передач із супутників, знайти кабельний канал з HDTV-програмами або користуватися можливостями Інтернет-телебачення.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 10 a 10 a 71 értékelések. 31 felhasználói vélemények.