This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


21 квітня голова обласної ради Й. És. Запаловський та перший заступник голови обласної державної адміністрації М. M. Олещенко побували в Івниці, де провели нараду по благоустрою. Különösen, йшла мова про те, що заплановані роботи виконано, а автозупинку, яку намічали побудувати до Дня Перемоги, завершують облаштовувати. Було відмічено, що на сільських вулицях чисто, прибрано в парку, ліквідовано стихійні сміттєзвалища. Виступаючі Й. És. Запаловський, M. M. Олещенко та голова районної державної адміністрації Б. A. Mazur, подякували всім, хто сприяв оперативному вирішенню проблем благоустрою села. Meg kell jegyezni, що сільський голова Івниці П. Lásd:. Кузьменко по-справжньому вболіває за своє село, піклується про його благоустрій. А тому, не гаючи часу, організував прибирання вулиць, задіявши до цієї справи депутатів, сільських активістів, helyi lakosok, különösen, тих, хто перебуває на обліку в районному центрі зайнятості. Безробітні, які оформлені на громадські роботи, за свою працю одержать гроші, а сільські вулиці, парк, кладовище, де вони працюють, стануть чистими. Активно долучилися до прибирання й учні та вчителі Івницької загальноосвітньої школи, місцеві підприємці, працівники ТОВ «АларітТрейд”. А працівники філії «Андрушівський райавтодор” провели очистку бордюр від землі, зробили ямковий ремонт заасфальтованих вулиць. Роботи по ремонту дороги через греблю та вирубка дерев обабіч під’їзної дороги до села, ще не завершені, там працюють робітники підприємства. És. És. Запаловський та М. M. Олещенко дали інтерв’ю журналістам обласного телебачення та радіо щодо проведення в області благоустрою, облаштування пам’ятників, кладовищ, щоб гості, які приїдуть на поминальні дні, бачили, що в області, в районах, в кожному селі є влада. M. M. Олещенко наголосив, hogy, як депутат обласної ради, часто буває в селах Андрушівського району, добре знає проблеми, допомагає їх вирішувати. В даний час проводяться роботи з газифікації Волиці, виготовляється проектно-кошторисна документація для газифікації Корчмищ, Stepka, Волиці, буде проведено повну реконструкцію очисних споруд в м. Andrushivka. Йшла мова й про те, що в цей день депутати всіх рівнів працюють у своїх виборчих округах.

Maria OLEKSIUK


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 8 a 10 a 76 értékelések. 23 felhasználói vélemények.