This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Участь у роботі сесії Андрушівської районної радиУ п’ятницю взяв участь у роботі сесії Андрушівської районної ради. Це вже не вперше, і добре помітно, що на Андрушівщині не тільки започатковують добрі традиції, але й підтримують їх.
Одна з них — вітання іменинників серед депутатів. Тих — хто відзначав свій День народження у міжсесійний період. Цього разу вітали разом із керівництвом району ще кількох іменинників. Серед них — і ювіляр Віктор Дерда, який саме цього дня відзначав свій 55-річний ювілей.
Звісно, важливою складовою депутатської діяльності є співпраця з депутатами місцевих рад, сільськими головами. Адже вони на місці найкраще знають, які існують і проблеми, і здобутки, і мають власне бачення того, як виходити із ситуації.
На Андрушівщині, як і практично скрізь по округу, однією із ключових проблем є стан доріг, як між населеними пунктами, так і в самих селах. Головна проблема, про яку згадували у цьому контексті — відсутність коштів. Втім, створення в Україні на виконання прийнятих законів дорожнього фонду дає великі сподівання на те, що вже з наступного року ця проблема почне вирішуватися набагато серйозніше. І не тільки на Адрушівщині, але й Ружинщині, Попільнянщині, Бердичівщині. Хоч цього року вже вдалося зробити чимало: ремонтується дорога Житомир-Бердичів, яка не знала капітального ремонту з часу її створення, покладено новий асфальт і на дорозі від Турбівки Попільнянського району до самої Попільні. Працюватимемо і далі у цьому напрямку.
Нинішнього року з Фонду соціально-економічного розвитку було виділено десятки мільйонів гривень на округ. Правда, не скрізь на місцях виявилися готовими до вчасного освоєння цих коштів. Насамперед — через відсутність відповідної проектно-кошторисної документації. Саме тому звернувся до сільських голів Андрушівського району з проханням не зволікати і вже зараз взятися за розробку найбільш актуальних проектів з тим, аби в наступному році отримати на їх реалізацію якомога більшого фінансування. Це стосується, по суті сіл і селищ не тільки Андрушівського району, але й всього округу.
Як і скрізь, актуальною залишається тема створення та функціонування об’єднаних територіальних громад, про що вкотре наголосили і депутати Андрушівської районної ради, і сільські голови. Найбільша проблема, як вже відзначав я раніше після візиту на Ружинщину — брак достовірної інформації про це. Саме це й гальмує процес створення об’єднаних громад. Тому було надано вичерпні відповіді на всі поставлені питання з цього приводу.
На наслідками відвідування сесії Андрушівської районної ради стало очевидним, що назріли ряд питань, які потребують і законодавчого врегулювання. Тому тепер моє завдання, як народного депутата, у співпраці з іншими колегами-парламентарями, розробити відповідні законодавчі механізми задля вирішення піднятих питань, аби була максимально врахована думка і побажання людей.
Участь у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної радиУчасть у роботі сесії Андрушівської районної ради
Олександр Ревега


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 46 оценок. 22 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344