Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Andrushivka Gimnázium — Ez egy modern oktatási intézmény, amelyek létre optimális feltételeket a kreativitás, fejlődés- és személyiség samoviâvlennâ.
Mi — a hasonló gondolkodású egyének a kollektív, hogy, követően a magas szintű üzleti etika és a hatékony együttműködés, a munka a, az iskola vált az intézmény, де почесно й престижно працювати, де кожен учитель може зробити успішну професійну кар’єру та підвищити педагогічну майстерність. Обраний нами шлях забезпечення особистісно-орієнтованої освіти ґрунтується на принципах доцільності, послідовності, науковості, гуманізації. Ми не зупиняємось на досягнутому і знаходимось у постійному пошуку.
Учителі гімназії розуміють, що робота з обдарованими учнями — boldogság, а вміння оцінити чужий талант і безкорисливо допомогти його становленнюце особливий дар. Тож питання організації навчально-виховної роботи з обдарованими учнями й створення оптимальних умов для їхньої самореалізації, розкриття творчого потенціалу педагогічний колектив Андрушівської гімназії розглядає як одне з пріоритетних.
Свої зусилля ми спрямовуємо на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді і надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації та її постійного духовного самовдосконалення.
Авторитет гімназії постійно зростає, що дає нам наснагу до подальшого розвитку.

На відео колона випускників підходить до Будинку культури.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 9 a 10 a 71 értékelések. 34 felhasználói vélemények.