This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, перший заступник генерального директора «Укрзалізниці” Сергій Болоболін 22 серпня відправили у перший рейс електропоїзд сполученням Житомир-Київ-Житомир. Очільник області Сергій Рижук, виступаючи на урочистому відкритті електрифікованого руху на дільниці Житомир-Київ, azt mondta:: «Сьогодні на Житомирщині відбувається широкомасштабна подія. Як сказав у своєму щорічному посланні до українського народу Президент Віктор Янукович, ми стаємо на шлях розбудови і залізниць, і автошляхів, і всієї соціальної інфраструктури”. Сергій Рижук висловив щиру вдячність залізничникам за чітку і злагоджену роботу, за подарунок до 20-річчя Незалежності України. Завдяки встановленню швидкого електросполучення між Житомиром і Києвом, впевнений Сергій Миколайович, будуть розвантажені автошляхи. Швидкісний електропотяг заощадить час пасажирів, кошти, це значно безпечніший вид транспорту порівняно з автомобільним. Житомир вже має гарний, ошатний залізничний вокзал, днями буде відкрито велику транспортну розв’язку під Житомиром, у напрямку Новограда-Волинського триває будівництво семи кілометрів сучасної дороги. У найближчих планахреконструкція шляхопроводу біля автовокзалу. Керівники області і залізниці перерізали символічну стрічку і урочисто відкрили електрифікований маршрут. Вони здійснили першу поїздку електропоїздом швидкого сполучення до станції Бистри. На дільниці встановлено рух приміських електропоїздів та електропоїздів підвищеного комфорту, які забезпечать перевезення пасажирів з Житомира до Києва за півтори години. Салони вагонів поїзда обладнані напівм’якими сидіннями, кондиціонерами, люмінесцентним освітленням, інформаційними табло та системою пожежної охоронної сигналізації. Щоденно електричка відправлятиметься з Житомира о 6.17 і прибуватиме на Київський вокзал о 7.51. Електропоїзд у зворотному напрямку буде вирушати з Києва о 18.04 і прибувати до Житомира о 19.38. Переваги у цьому виді приміських перевезень очевидні, їх відчують також мешканці Житомирського, Andrušìvskogo, Коростишівського, Брусилівського та Попільнянського районів.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 7 a 10 a 67 értékelések. 24 felhasználói vélemények.