This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Дорогі ветерани! Шановні жителі Андрушівщини!

8-9 május 2015 року Україна та світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів, що стали жертвами буремних подій Другої світової війни та полягли в боротьбі проти диктаторів за мир та демократію.
70 років тому наші діди і прадіди вели боротьбу за визволення своєї Батьківщини і країн Європи від нацизму. Саме тут, на нашій землі, розгорнулися чи не найстрашніші трагедії. За перемогу наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Десятки тисяч українських міст і сіл були перетворені на руїни, чверть жителів залишилися без даху на головою.
Дорогі ветерани! Ми вклоняємося Вам до землі і висловлюємо глибоку синівську шану за мужність у боях, стійкість та самопожертву. Ви відстояли Україну від фашистського супостата і потім своєю ратною працею піднімали країну з руїн, будували життя для своїх нащадків. А сьогодні Ваші онуки та правнуки перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції теж захищають цілісність та неподільність нашої Вітчизни, виконуючи свій синівський обов’язок.
У ці пам’ятні дні бажаю всім, щоб високі почуття щирої любові до України об’єднували всіх нас і надихали до творення достойного життя українського народу.
Хай завжди над Україною буде мирне небо!
Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Голова районної державної адміністрації О.М. Dudar


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 9 a 10 a 59 értékelések. 35 felhasználói vélemények.